Bizim Mutfak Serbest Gezen Tavuk ve %100 Yerli Besi Et Bulyonlar

Japon gıda devi Ajinomoto’nun güçlü Ar-Ge desteğiyle yenilikçi ürünler geliştirmeye devam eden Bizim Mutfak, yine bir ilke imza atarak yemeklerinizi benzersiz et ve tavuk lezzetleriyle zenginleştirmek için Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyonu tüketicileriyle buluşturdu. Bizim Mutfak’ın yeni bulyon ürünleri, sevilen et ve tavuk bulyon tadını korurken tüketicilere bu yeni lezzetler ile her yemekte zahmetsizce aynı tadı yakalama garantisi veriyor.

2017 yılından itibaren gerçekleştirilen bir çok tüketici araştırması sonucunda “Besleyici, pratik mutfak” vizyonuyla yeniden şekillenen Bizim Mutfak markası, Türk mutfağında yeniliklere imzasını atmaya devam ediyor. İlk olarak Türkiye’de ilk kez Kemik Suyu lezzetini bulyon formatında tüketicilerin beğenisine sunan marka, bu yenilikçi adımıyla daha önce hiç bulyon kullanmayan tüketicileri de kategoriye çekerek büyük bir başarıya imza atmış, lansman döneminde Bulyon pazarında indirim marketleri hariç son 6 senenin en yüksek ciro pazar payı olan %24,8’e ulaşmıştı.

Yemekte En Büyük Yardımcı

Bizim Mutfak’ın bulyon ve marka kullanımı alışkanlıkları araştırmasına göre tüketiciler; mutfakta en çok “doğallık, besleyicilik ve pratiklik” arıyor. Bizim Mutfak markasının bünyesinde bulunduğu Ajinomoto’nun dünya çapında 1700 kişilik güçlü AR-GE ekibi, yapılan bu araştırmadan yola çıkarak, mevcut et ve tavuk bulyonlarını geliştirerek, Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyon ürünlerini piyasaya sundu.Artık kümeslerinde dolaşma özgürlüğüne ve açık alanlara erişime sahip tavuk ve %100 yerli besi etin doğal lezzeti, bulyon pratikliğinde, tüm yemeklerde yerini alıyor. Serbest Gezen Tavuk Bulyon ve 100% Yerli Besi Et Bulyon ile çorba, pilav ve tüm yemeklerde tuz, baharat, et ya da tavuk suyu konulmasına gerek kalmadan her seferinde aynı lezzeti garanti ediyor. Yemeklerin suyuna atılarak karıştırılan, sadece 30 saniyede kolayca çözdürülerek tüm yemeklere lezzet katan ve evleri mis gibi kokusuyla dolduran Bizim Mutfak Serbest Gezen Tavuk Bulyon ile 100% Yerli Besi Et Bulyon mutfakların en yeni yardımcıları. Geleneksel et/tavuk suyunu aratmayan Bizim Mutfak’ın yeni bulyonları lezzetiyle beğeni toplarken yeni ambalajıyla da her 10 tüketiciden 9’u tarafından tam puan aldı.