Medifash Maske’den 3 Mikron Kalkanı

İnsan sağlığına odaklandığı yüksek koruma sağlayan ürünlerini, en üst düzey güvenlik önlemleriyle geliştiren ve üreten Medifash, Aura serisi yıkanabilir ve uzun ömürlü maskeleriyle kullanıcısına gün boyu yüksek filtrelemenin yanı sıra mükemmel uyum ve işlevsellik sağlıyor.

Medifash, bilim, teknoloji ve tasarımın gücünü kullanarak Aura maske serisini yarattı. Aura, çıplak gözle görülemeyen bir boyut olan 3 mikron (metrenin milyonda biri) çapına kadar havadan bakterileri* engelleyen etkili bariyerler oluşturuyor. Gelişmiş elektrostatik çekim ortamı sayesinde hem kullanan kişiyi hem de bulunduğu ortamdaki diğer insanları koruyarak çift yönlü koruma sağlıyor.

Rahat nefes alma imkanı

Medifash, Aura ve çocuklara özel Aura Junior maske serisinde, yüze uyumlu 3D V-Shape teknolojisi kullanıyor. Bu teknolojideki burun ve çene arasındaki hava boşluğu sayesinde dengeli hava sirkülasyonu sağlanıyor ve terlemenin önüne geçiliyor. Böylelikle her türlü aktivite konforlu ve rahat nefes alınabilir hale geliyor. Medifash Aura, burun teli, yüz uyum halkaları ve ayarlanabilir kulak aparatı ile tüm gün konforlu bir kullanım sağlıyor.

Kimyasal Solumayın

Medifash, maskelerinin filtrasyonu için gümüş iyonu, biyosidal, antibakteriyel ve antiviral gibi ek kimyasallar kullanmıyor. Filtrasyon gücünü tamamen doku tasarımı, özel lif kesitinden ve gelişmiş elektrostatik çekim ortamından alıyor. Bu sayede dış ortamdan korunurken, ek bir kimyasal solunmuyor.

Test edildi ve onaylandı

Aura serisi, iş ortakları ve üniversite iş birliği ile geliştirilen kumaşı sayesinde, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK), Avrupa Akreditasyon Birliği (EA), Uluslararası Laboratuvar Akreditasyon Birliği (ILAC) ve Türk Standartları Enstitüsü’ne akredite laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarına göre, bakterilere karşı yıkama sonrası bile yüzde 90’a* kadar koruma sağlıyor. Medifash maskelerin en önemli özelliklerinden biri de yıkanabilir ve uzun ömürlü olması. Aura ve Aura Junior, 30 yıkamaya kadar koruma özelliğinden ödün vermiyor.