2021’e Online Siparişle Gelen Et İle Girilecek

Online ticarette kırmızı et için yeni alternatifler önemli yatırımlarla devam ediyor. www.etineniyisi.com adresinden siparişle büyüklerden bebeklere kadar her yaş grubu için düşünülen ürünler sipariş edilebiliyor.

Anadolu’nun, bereketli topraklarından başlayarak sınırları aşan bir lezzet hikayesinin temsilcisi olan Şef Sidar Budak 2021’i evde ‘’Şef Specialleri’’ eşliğinde karşılamak isteyen herkesi, yeni yıl için hazırlamış olduğu birbirinden özel şef lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyor. Et severlerin ve iyi et yemek isteyen herkesin gözde isimleri arasında yer alan Şef Sidar Budak, bu yeni yılı evde şef lezzetleriyle donatmak isteyenlere birbirinden lezzetli ve sağlıklı’Şef Specialleri’ eşliğinde muhteşem bir yeni yıl sofrası hazırlayacak.

Eve Özel Hizmet

2021’i evde, sevdikleriyle karşılayacaklara özel hizmet verecek olan Şef Sidar Budak, yeni yıl için hazırladığı menüsünü mezesinden ana yemeğine, ara sıcak ve soğuklardan, tatlısına kadar tüm imza lezzetlerini e-kasap platformu Etin En İyisi www.etineniyisi.com üzerinden, yeni yılı evde şef lezzetleri eşliğinde karşılamak isteyenlere ulaştıracak.  Yeni yıl kutlamalarının keyifli sohbetlerine ve kalabalık yemek sofralarına, yeni ve özgün deneyimleri de katmak üzere hazırlıklarını tamamlayan Şef Budak yeni yıl menüsünde yer alan lezzetlerini çiğ ya da pişmiş olarak servis edecek.

 Yeni Yıl Menüsü;

Başlangıçlar

 Peynir Tabağı

Et Şarküteri Tabağı

Ana Yemekler- Tüm Ana Yemekler Kestaneli İç Pilav eşliğindedir.

    Yılbaşı Hindisi

    Kemikli Dana Kaburga

    Kars Kazı

    Mühürlenmiş Bonfile

    Kuzu Kol

Mezeler

    Ekşi Elmalı Semizotu

    Köpoğlu

    Cevizli Kabak

    Fava

    Humus

    Ballı Hardallı Patates

    Havuç Tarator

    Acılı Ezme

    Mütebbel

    Haydari

    Soslu Patlıcan

    Acılı Atom

Tatlılar

    San sebastian cheesecake

    Profiterol

    Magnolia