Katlanabilir Yürüyüş Bandı Form Tutturuyor

Teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye’de satışa sunduğu yürüyüş bandı Walkingpad A1 Pro, katlanabilir özelliği ile az yer kaplamasından ötürü en beğenilen ürünler arasında yer aldı. Ürünün satış fiyatı ise 4.500 TL.

Akıllı telefonların yanı sıra inovatif ve erişilebilir tasarım ürünleri ile fark yaratan Xiaomi’nin Türkiye resmi distribütörü EVOFONE, Mi STORE mağazalarında ve evofone.com’da yeni nesil katlanabilir yürüme bantları da sunuyor. Alanında uzman akademisyenler, spor bilimcileri, makine ve elektrik mühendisleri ile birlikte müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Xiaomi WalkingPad A1 Pro yürüyüş bandı, mekandan bağımsız olarak formunuzu korumak ve sağlığınıza katkıda bulunmak için mükemmel bir fitness çözümü sunuyor.

Tasarım Ödülü Aldı

2019 yılında Çin Fitness Ekipmanları Endüstrisi İnovasyon Ödülü, Alman IF Tasarım Ödülü ve RedDot Tasarım Ödülü’nü alan Xiaomi WalkingPad A1 Pro yürüyüş bandı EVOFONE’un: Vadistanbul, Forum İstanbul, Akasya AVM, Optimum İstanbul, Akbatı AVM, Ankamall, Kızılay, Optimum Ankara, Antalya Migros ve Eskişehir Espark’taki Mi STORE mağazalarında ve evofone.com’da satışa sunuluyor.