Karaborsadaki PlayStation®5, Sınırlı Sayıda Amazon’da

Türkiye’de satışa çıktığı ilk gün stokları tükenen ve Covid-19 nedeniyle de tedarik zincirinde aksaklık yaşanan Playstation 5, sınırlı sayıda Amazon.com.tr’de satışa çıktı. Şanslı tüketiciler yılbaşı hediyelerini alabilecekler.

Dünyanın en çok satılan oyun konsolu Playstation 5 için yeni bir alışveriş şansı doğdu. Amazon.com.tr, 25 Aralık’ta yaptığı açıklamayla Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation®5’in sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğunu duyurdu. Amazon.com.tr müşterileri, yeni yıl öncesinde ister kendileri ister sevdikleri için Playstation®5 satın alma şansına sahip olabiliyor.

Birçok Özelliğe Sahip

Uzun süredir heyecanla beklenen oyun konsolu, çığır açan gelişmiş tetik hissine sahip DualSense oyun kolu, 120 fps’e kadar video çıkışı sağlayan 4K çözünürlüğü, 4K UHD Blu-ray oynatıcısı, özel üretim AMD Zen 2 CPU @ 3.5 GHz işlemcisi, AMD RDNA 2 grafik kartı ve 16GB DDR6 RAM hafızası ile kullanıcılarına eşsiz bir oyun tecrübesi sunuyor. Playstation®5, aynı zamanda PS Plus Collection ile PS4 oyunlarını oynama şansı ve yeni hızlandırılmış ara yüzü ile çok daha hızlı yükleme zamanlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor.