14 Veriyi Aynı Anda Ölçüyor

Vücut değerlerinin 14 farklı ölçümünü yapabilen akıllı tartı HONOR Scale 2 Türkiye’de. Ağırlığın yanı sıra bazal metabolizma hızı, vücuttaki su, protein, kemik mineral içeriği gibi farklı değerleri görüntüleyebilen HONOR Scale 2, aktif bir yaşam benimseyenler ve verilerini kontrol altında tutmak isteyenlerin işlerini kolaylaştıracak.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, hayatı kolaylaştıran ekosistem ürünlerine bir yenisini ekledi. Türkiye satışları başlayan akıllı tartı HONOR Scale 2, 14 farklı vücut ölçümü yapması, 50 farklı kullanıcıya kadar veri kaydetmesi ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Scale 2, geçmiş ölçüm verilerine göre kullanıcıları tanıyor ve ölçümü doğru kullanıcıyla eşleştiriyor. Bunlara ek olarak geçmişe yönelik ölçüm değerlerini de mobil uygulama üzerinde tutarak, belirli dönemlerde vücutta yaşanan değişimi görmeyi sağlıyor ve bu sayede egzersiz, diyet gibi uzun süreli planlamaları yapmayı kolaylaştırıyor.Bluetooth bağlantısıyla HUAWEI Sağlık mobil uygulamasına bağlanan HONOR Scale 2, geçmiş dönemli verileri de bu uygulama üzerinden sunuyor. Parlak beyaz yapısı, kompakt boyutlarıyla rahatça kullanabileceğiniz HONOR Scale 2, online satış kanallarında 229 TL fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Kütle Endeksini Veriyor
HONOR Scale 2, ağırlık ölçümünün yanı sıra Vücut Kitle Endeksi (BMI), Vücut Yağ Oranı, Kalp Ritmi, İç Organ Yağ Seviyesi, İskelet Kas Kütlesi, Yağsız Vücut Kütlesi, Bazal Metabolizma Hızı, Vücuttaki Su, Protein, Kemik Mineral İçeriği, Vücut Skoru, Vücut Yaşı ve Vücut Tipi gibi değerlerin de bilgisini veriyor.
HONOR Scale 2, bağlantı kurmadan da 200’e kadar ölçümü hafızasında saklıyor ve telefona erişimin olmadığı anlarda bile rahatça kullanılıyor.
HUAWEI TruFit™ algoritması sayesinde yüksek hassasiyette ölçümler yapabilen HONOR Scale 2, 100 gramlık değişimleri bile kolayca algılayarak, size en net sonuçları veriyor.