Warcraft Rumble’ın 7. Sezonu geliyor

Ormanda işler karışıyor! 5-6. Sezonlarda çıkan Peri Ejder ile Yer ve Ay’ın ardından, doğanın öfkesini tümüyle hissetme vakti geldi. Cenarion Ailesi, 7. Sezonda resmî olarak Warcraft Rumble’a katılıyor!

İki Önder ve üç Birlikten oluşan beş yeni Minisiyle 7. Sezon, sadece en büyük Mini eklentimizi değil, yepyeni bir Bölgeyi de oyuna getiriyor!

 • BlizzCon 2023’te duyurulan Aykayran; Parlakanat ve Ysera gibi efsanevi karakterler de dâhil beş baş düşmana ev sahipliği yapıyor! Her bir baş düşmanın senaryo haritasında kendine özel seviyeleri bulunuyor. Ekstra ödüllere kavuşmak için bu seviyeleri kahraman zorlukta tamamlamalısın.
 • Savunma, çok amaçlılık ve iyileştirme odaklı Cenarion Ailesi; PvE ve PvP’de yepyeni stratejik imkânlar sağlıyor. Beş yeni Mini üzerinden bu olasılıklara bir göz atalım:
  1. Cenarius, ailenin ilk önderi olarak hücumda başı çeker. Güçlü bir Alan Etkili iyileştirmeye sahiptir.
  2. İkinci Cenarion önderimiz Onu, hareketli bir konuşlandırma bölgesi olarak görev alır.
  3. Esnek bir yakın dövüş birliği olan Savaş Kadimi, kendisini konuşlandırırken harcanan altın kadar güçlenir.
  4. Element hasarını temizleyen Bataklık Yaratığı, muazzam bir tanktır.
  5. Son olarak Aysoyu, ailenin en gözde büyücüsüdür. Muhteşem hasara ve dans figürlerine sahiptir.

Warcraft Rumble’ın 7. Sezonu, Cenarion Festivali’yle birlikte 10 Temmuz’da başlıyor! Üç haftalık etkinlikte beş yeni Cenarion Minisinin beşini de açmanı sağlayacak oyun içi mücadeleler, düzenleyiciler ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Cenarion Ailesi ve 7. Sezon hakkında ayrıntılı bilgi için Geliştirici Güncellemesi videomuzu izle veya blogumuza göz at.