Bingo’dan beyaz sabun sevenlere yeni ürün

Bingo; yeni ürünü beyaz sabun gücünde Bingo Sıvı Deterjan ile lekeleri tek yıkamada* söküp atarken, PRO ZYM teknolojisi ile giysilerin dokularını, renklerini ve şekillerini de koruyor.

İnovatif ürünleri ile öne çıkan Bingo, yeni Bingo Beyaz Sabun Gücünde Sıvı Deterjan ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sıvı deterjan kategorisinde önemli bir yeniliğe imza atan Bingo, beyaz sabunun leke çıkarma gücünü, çamaşırların renk, doku ve şekillerini koruma özelliği ile de birleştirerek tüketicilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedefliyor. 

Bingo Sıvı Deterjan; beyaz sabun gücü ile tek yıkamada* lekelerin üstesinden gelirken, PRO ZYM teknolojisiyle giysilerin doku, renk ve şekillerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Beyaz ve renkli çamaşırlarda rahatlıkla kullanılabilen Bingo Beyaz Sabun Gücünde Sıvı Deterjan, amber çiçeği ve beyaz sabun kokulu alternatifleriyle raflardaki yerini alıyor.

Beyaz sabun gücünde yeni Bingo Sıvı Deterjan ile lekerlerle başa çıkmak artık çok kolay!

*40° C polycotton ve polyester kumaşlar üzerinde yapılan çikolata, salça, çay, kahve, kayısı suyu ve çimen leke çıkarma testine göre