Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point yayınlandı

Yeni haritalar, yeni silahlar ve alışıldık, dozu yüksek Battlefield 2042 aksiyonu içeren yeni sezon, ücretsiz erişim imkanıyla birlikte oyuncularla buluşuyor.

Electronic Arts ve DICE imzalı Battlefield 2042‘nin 7. sezonu Turning Point tüm platformlarda yayınlandı. İki yeni harita, yeni bir araç, yeni silahlar, yeni cihazlar ve oynanış iyileştirmeleri içeren yeni sezonda yer almak için Battlefield 2042‘nin ücretsiz deneme aralığı olan 21 – 24 Mart* tarihlerini takvimlerinize işaretleyebilirsiniz!

Battlefield 2042’nin yeni sezonuyla birlikte gelen yenilikler aşağıdaki şekilde sıralanıyor:

YENİ HARİTALAR

Haven – Savaşı Şili’deki Atacama Çölü’ne taşıyan 7. sezonun yepyeni haritası Haven’ın şehir savaşına dayalı ortamı, piyade ve araç savaşlarının bir karışımını içeriyor ve Arica Harbor (Bad Company 2), Strike At Karkand (Battlefield 2) ve Amiens (Battlefield 1) gibi Battlefield’ın geçmişindeki favori oyunlardan ilham alıyor.

Stadium – 7. sezonun ilerleyen dönemlerinde, Breakthrough, Conquest, Rush, Team Deathmatch ve Free For All modlarında oynanabilen, yakın mesafe çatışmalarını içeren, yalnızca piyadelere özel, aksiyon dolu bir harita. BF 2042 müdavimlerinin  en çok talep ettiği eklentilerden biri olan Stadium, yenilenmeden önce Hourglass haritasının bir parçasıydı ve güncellenerek bağımsız bir haritaya dönüştürüldü.

YENİ SİLAHLAR

AK 5C – Bu saldırı tüfeği, ateş gücü ve isabetlilik arasında mükemmel bir denge sunarak onu yakın mesafe çatışmaları için mükemmel bir silah haline getiriyor.

SCZ-3 – Ölümcül bir hafif makineli tüfek olan SCZ-3, özellikle şarjör değiştirmeden önce daha fazla zaman tanıyan bir davul şarjörüyle beslendiğinde, yakın mesafe savaşları için çok iyi bir tercih haline geliyor.

DFR Strife LMG – 7. sezonun sonlarında piyasaya çıkacak olan bu mükemmel silah, her iki tarafın da en iyisini sunuyor; kemerden beslemeli cephaneyle donatılan DFR Strife, oyunculara LMG’nin şarjör boyutunu ve baskılayıcı kalitesini sunarken bir yandan da bir saldırı tüfeğinin hareket kabiliyetini sağlıyor.

YENİ CİHAZLAR

Predator SRAW – Battlefield tarihinin klasiklerinden biri geri dönüyor! Bu araç karşıtı fırlatıcının tel güdümlü füzesi, oyuncuların hem kara hem de hava araçlarını etkisiz hale getirmesine ve ortadan kaldırmasına yardımcı olacak.

YENİ ARAÇ

XFAD-4 Draugr – EMP bombaları ve radar güdümlü füzeler de dahil olmak üzere gelişmiş hassas güdümlü bir düzenek içeren ve 7. sezonun ilerleyen dönemlerinde gelecek olan bu son teknoloji ürünü uzaktan kumandalı hava bombardıman uçağıyla rakiplerinize zor zamanlar yaşatacaksınız.

Herkese bu büyük aksiyonun bir parçası olma şansı vermek için Battlefield 2042, 21 – 24 Mart tarihleri arasında tüm platformlarda yeni bir ücretsiz erişim dönemi yaşayacak ve oyunculara Battlefield 2042’nin yeni sezon içeriklerinden bazılarını ücretsiz deneme şansı sunacak.

Battlefield 2042 7. Sezon: Turning Point hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

*Sınırlı süreli ücretsiz denemedir. Deneme süresi değişkenlik gösterebilir. Ücretsiz deneme aşağıdaki saatlerde aktif olacaktır:

– PlayStation’da 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.

– Xbox’ta, 21 Mart Perşembe 01.00’dan 25 Mart Pazartesi 24.00’a kadar.

– Steam’de, 21 Mart Perşembe 20.00’dan 24 Mart Pazar 20.00’a kadar.