UEFA EURO 2024 yaz aylarında PC, konsol ve online’a geliyor

Oyunu şimdi oynayarak EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için özel bir UEFA EURO 2024 Ultimate Team Oyuncusu kazanabilirsiniz

Electronic Arts, UEFA EURO 2024‘ün EA SPORTS FC 24EA SPORTS FC Mobile ve EA SPORTS FC Online oyuncuları için gelmekte olduğunu duyurdu. Avrupa’nın en prestijli şampiyonası, futbolun  yeni tarifi olan FC 24’te ücretsiz* bir oyun içi güncelleme olarak 2024 yazında yer alacak.

Turnuvanın başlama vuruşuyla aynı zamana denk gelen UEFA EURO 2024, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki tüm EA SPORTS FC 24 oyuncularına ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak. 16 Ocak 2024’e kadar EA SPORTS FC 24 oynayan futbol fanatiklerine, 18 Aralık’tan itibaren özel, takas edilemeyen Ultimate Team Player öğesi olarak Avrupa’nın en büyük yıldızlarından biri hediye  edilecek.** EA SPORTS FC Mobile için iOS ve Android cihazlardaki oyuncular, UEFA EURO 2024 ürünlerini bugünden itibaren edinebilecekler.***

UEFA EURO 2024 güncellemesinin fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Taraftarlara ve oyunculara verilecek UEFA EURO 2024 Ultimate Team öğesi altı Avrupalı yıldızdan birini içerecek:

● Jack Grealish – İngiltere

● Ousmane Dembelé – Fransa

● Federico Chiesa – İtalya

● Florian Wirtz – Almanya

● Virgil Van Djik – Hollanda

● Alvaro Morata – İspanya

EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile oyuncularına sunulan özel UEFA EURO 2024 tatil teklifi hakkında daha fazla bilgi için EA.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

EA SPORTS FC Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Önümüzdeki yazın en büyük futbol turnuvalarından birinin EA SPORTS FC oyunlarına tamamen entegre olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi ve ekledi: “UEFA’daki muhteşem ortaklarımızın yanı sıra bu özel Avrupa içeriği, EA SPORTS’un taraftarlarımıza en özgün ve yenilikçi futbol deneyimlerini sunmaya devam etmesini sağlayacak.

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise konuyla ilgili olarak, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC oyununun bir parçası haline gelmesiyle EA SPORTS ile ortaklığımızı daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz. UEFA EURO 2024, dünyanın en heyecan verici futbol turnuvalarından biridir ve dünya çapındaki devasa EA SPORTS FC 24 topluluğunun böylesine özgün bir oyun ortamında turnuvaya katılma şansını yakalamasından ötürü heyecan duyuyoruz. Ayrıca önümüzdeki haftalarda ‘eEURO’ rekabetçi oyun turnuvasıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz” sözlerine yer verdi.

EA SPORTS, UEFA milli futbol takımlarını temsil eden, Avrupa’nın en iyi EA SPORTS FC oyuncularının yer aldığı yepyeni bir turnuva olan UEFA’nın resmi eEURO espor programının resmi platformu olacak. eEURO, ilki bu yaz yapılacak olan canlı bir finalle sonuçlanan eleme aşamalarını içeren yıllık bir turnuva programı olacak; turnuva yapısına ilişkin daha fazla güncelleme de yakında açıklanacak.

UEFA EURO 2024 oyuna eklenmeden önce EA SPORTS FC 24‘te kulübe katılın; Standart ve Ultimate Sürümlerde %50’ye varan Black Friday teklifleri artık tüm platformlar için dijital mağazalarda satışta.****

EA SPORTS FC 24 PlayStation®5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch™ için mevcut. Futbolun en heyecan verici haline cebinizde erişmek için EA SPORTS FC Mobile‘ı App Store ve Google Play Store‘dan indirin.