Mc Donald’s’ın Big Tasty’i 26 yıl sonra Türkiye’de

McDonald’s Türkiye, dünyaca ünlü McDonald’s lezzetlerini Türkiye’ye getirmeye devam ediyor. Geleceğin restoran deneyimini yeni konseptiyle tüketiciye sunan ve yenilenen restoran tasarımlarıyla dikkat çeken McDonald’s Türkiye, son olarak 26 yıldır lezzet severlerin Türkiye’ye gelmesini beklediği Big Tasty lezzetini ülkemize sunuyor. Tüm Türkiye’deki McDonald’s şubelerinde 5 Temmuz itibarıyla satışa sunulmaya başlanan Big Tasty; doyurucu lezzeti,  Özel Big Tasty Sos’u ve 3 adet cheddar peyniri ile öne çıkıyor. Benzersiz lezzet; Big Tasty Klasik ve Big Tasty Tavuklu seçenekleriyle McDonald’s’larda yerini alıyor. 

Dünyanın en değerli hızlı servis restoranı McDonald’s, vazgeçilmeyen ikonik lezzetli menülerini var olduğu her ülkede misafirlerine sunmaya devam ediyor. Tüm dünyada çok sevilen ve 26 yıldır beklenen lezzet olan Big Tasty, son olarak Türkiye’de de lezzet severlerle buluştu. Özel Big Tasty Sos’u ve 3 adet cheddar peyniri ile öne çıkan benzersiz lezzet, Big Tasty Klasik ve Big Tasty Tavuklu seçenekleriyle tüm Türkiye’de 5 Temmuz itibariyle satışa sunulmaya başlandı.

Yılın popüler lezzet transferi

Geleceğin restoran deneyimini yeni konseptiyle tüketiciye sunan ve yenilenen restoran tasarımlarıyla öne çıkan McDonald’s Türkiye, dünyaca ünlü Big Tasty’i de menüsüne dahil etmesiyle gücüne güç kattı. Özellikle farklı iletişim kanalları üzerinden McDonald’s severlerin Türkiye’de yer almasını istediği Big Tasty; McDonald’s’ın en büyük, en güçlü ve en doyurucu ürünleri arasında yer alıyor.

Dünya çapında popüler olan Big Tasty’nin, 26 yıl sonunda McDonald’s Türkiye tarafından lezzet severlerle buluşturulmasını değerlendiren McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü (CMO) Özdeş Dönen Artak, “McDonald’s Türkiye olarak her anlamda yeniliklerle yola devam ediyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri her kanaldan dinliyoruz ve takip ediyoruz. Bu kapsamda McDonald’s’ın dünya çapında çok sevilen ürünlerinden olan Big Tasty’i Türkiye’ye getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Merakla beklenen ürünümüz, tüm Türkiye’de şubelerde yerini alacak” dedi.