Bilet Dükkanı’ndan Dış Hat Uçuş Biletine 500 TL Hediye

Akıllı seyahat kavramı ile kullanıcılarına fırsat sunmaya devam eden Bilet Dükkanı yepyeni kampanyalarını duyurdu.

30 yıllık turizm sektörü deneyimiyle öne çıkan Bilet Dükkanı, uçak bileti, otel, araç kiralama ve transfer hizmetlerinde Haziran ayında da seyahat severlerin yüzünü güldürecek.

Bilet Dükkanı, dış hat uçak biletleri alımlarında alt limitsiz 500 TL değerinde hediye puan sunarak, bu yaz yurt dışına uçma planı olmayanları bile uçuracak. Ayrıca Babalar Günü haftasına özel olarak hazırladığı özel bir teklif ile kalpleri ısıtacak.

Dış Hat Uçak Biletine 500 TL Hediye

“Dış Hat Uçak Biletine 500 TL Hediye” kampanyasıyla 7 – 14 Haziran 2023 ve 22-30 Haziran tarihleri arasında Bilet Dükkanı’nın satış kanalları üzerinden bireysel olarak alınacak tüm dış hat (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşları hariç) uçak biletlerinde, ‘’DIS500’’ kampanya kodunu kullanan üyelerin Bilet Dükkanı cüzdanına 500 TL değerinde hediye puan eklenecek. Kazanılan hediye puanlar, koşullara bağlı olarak herhangi bir kısıtlama olmadan uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerde özgürce kullanılabilecek.

Link: www.biletdukkani.com/kampanyalar/dis-hat-ucak-biletine-500-tl-hediye

Babalar Günü haftasında cüzdanına %50 hediye Bilet Dükkanı’ndan

Babalar günü haftasına özel olarak sunulan “Cüzdana %50 Hediye”” kampanyası Bilet Dükkanı kullanıcılarına tüm seyahatlerinde kullanabilecekleri hediye puan kazandırıyor. 15 – 21 Haziran 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bireysel kullanıcıların cüzdanlarına para yüklemesi yaparak ‘’BABA50’’ kodunu kullandıklarında yükledikleri miktarın yüzde 50’si değerinde, 500 TL’ye varan hediye puan kazanacaklar. Kazanılan hediye puanlar, koşullara bağlı olarak herhangi bir kısıtlama olmadan uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerde özgürce kullanılabilecek.

Cüzdana para yükleme tutarına bağlı olarak %50 hediye puan kazanımı için örnek hesaplama aşağıdaki gibidir:

100 TL para yüklemeye – 50 TL değerinde hediye puan

500 TL para yüklemeye – 250 TL değerinde hediye puan

1000 TL para yüklemeye – 500 TL değerinde hediye puan

1200 TL para yüklemeye – 500 TL değerinde hediye puan

Link: www.biletdukkani.com/kampanyalar