Mark Billige

Simon-Kucher & Partners Forbes’un en iyi danışman listesi lideri

 Global yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners, Forbes’un Statista iş birliğiyle hazırladığı “Dünyanın En İyi Yönetim Danışmanlığı Şirketleri 2022” listesinde 12 farklı alanda lider şirketler arasında gösterildi. Simon-Kucher & Partners, Pazarlama, Marka ve Fiyatlandırma alanında 5 yıldız alan 5 şirketten biri olarak fark yarattı.

Dünyanın en prestijli iş ve ekonomi dergilerinden Forbes’un pazar ve tüketici analizleri şirketi Statista ile yaptığı “Dünyanın En İyi Yönetim Danışmanlığı Şirketleri 2022” araştırmasında Simon-Kucher & Partners 12 farklı alanda dünyanın lider danışmanlık şirketleri arasında gösterildi. Simon-Kucher & Partners “Pazarlama, Marka ve Fiyatlandırma” alanında 5 yıldız alan 5 şirketten biri olarak da öne çıktı.  

Mark Billige

Forbes ve Statista’nın global araştırmasında “Dünyanın En İyi Yönetim Danışmanlığı Şirketleri” listesi belirlenirken danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren şirket çalışanlarının ve danışmanlık şirketlerinin müşterilerinin tavsiyesi dikkate alınıyor. Araştırmada Simon-Kucher & Partners otomotiv, bankacılık, sigorta ve finansal kurumlar, kimya ve ilaç, inşaat ve altyapı, tüketim ürünleri ve perakende, veri analitiği ve büyük veri, sağlık ve yaşam bilimleri, endüstriyel ürünler ve hizmetler, internet ve e-ticaret, medya ve eğlence sektörlerindeki performansının yanında pazarlama, marka, fiyatlandırma, satış, CRM ve strateji alanlarındaki hizmetleriyle “Dünyanın En İyi Yönetim Danışmanlığı Şirketleri 2022” listesinde yer aldı. 

“Ödül ekibimizin üstün yeteneğinin bir kanıtı”

Hem danışmanlık sektöründeki meslektaşlarından hem de her gün birlikte çalıştıkları müşterilerinden gelen geri bildirimler sonucu böyle prestijli bir listede yer alarak ödüllendirilmenin çok anlamlı olduğunu belirten Simon-Kucher Eş CEO’su Mark Billige, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gördüğümüz bu takdir, toplam 27 ülke ve 42 ofiste faaliyetlerini yürüten 2000’den fazla kişilik Simon-Kucher & Partners ekibinin özveri ve bağlılığının doğrudan bir yansıması. Sıkı çalışmanın, uzmanlıkların ve olağanüstü hizmetlerin danışmanlık sektöründe ve hizmet verdiğimiz alanlarda fark edilmesi mutluluk verici. Bu ödül, küresel ekibimizin üstün yeteneğinin de gerçek bir kanıtı niteliğinde.”