Telekom sektörünün ezber bozan operatörü TurkNet, İletişim Çalışmaları İçin PİAR İletişim ile Anlaştı

26 yıldır tüketiciye hızlı ve kaliteli iletişim hizmeti veren Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil operatörü TurkNet, iletişim çalışmalarını PİAR İletişim’e emanet etti.

Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörü olan TurkNet, stratejik iletişim çalışmaları için PİAR İletişim ile anlaştı. PİAR İletişim, bu iş birliği kapsamında kurumsal iletişim, medya ilişkileri, lider iletişimi, çok kanallı stratejik ve pazarlama iletişimi, içerik yönetimi ve dijital PR konularında danışmanlık verecek.

İlklerin operatörü olan TurkNet 2016 yılında Özgür İletişim paketiyle ile birlikte kotayı ve taahhüdü kaldırarak abonelerine maksimum hızda bir internet deneyimi sunmaya başladı. TurkNet, işletmelere de kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, internet, IP, MPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyor.  Dünya standartlarındaki GigaFiber hizmetiyle de hızını gigabit seviyesine çıkartırken %54 büyüme ile sektörün en çok büyüyen şirketleri arasına girdi. 2019 ve 2020 yılında Türkiye hız performans birincisi seçilen TurkNet, bugün teknoparklar, üniversiteler ve binlerce evde güvenle kullanılıyor.