Tepe Emlak Yatırım, İDO’nun Ticari Alanlarını Kiralayacak

25 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlardan biri olan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini üstlendi. Tepe Emlak Yatırım A.Ş. ideal marka karması oluşturma tecrübesiyle, İDO’nun ticari alanlarından elde ettiği geliri arttırmayı hedefliyor.

Organize perakende sektöründe 25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini de üstlenerek büyümesini sürdürüyor. 2019 yılında 11 milyon araç taşımacılığı gerçekleştiren ve 35 milyon yolcuyu taşıyan İDO’nun 34 terminali ve gemilerindeki kiralanabilir alanları yolcuların beklentisini karşılayacak şekilde doğru marka karmasıyla buluşturmayı ve ulaşımda İDO’nun tercih edilme gücünü arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, “Uzman kadromuz ve çeyrek asırlık tecrübemizle portföyümüzü yeni alanlarda da büyütmeyi sürdüreceğiz” dedi.

“İhtiyaca özel kiralama stratejisi”

Deniz Bozan, “İDO terminallerindeki ziyaretçi profili ve yolcuların talepleri doğrultusunda şekillendirilecek kiralama stratejileri ile İDO’nun ticari alanlarında konumlandırılacak markaların, müşterilere pozitif alışveriş deneyimi yaşatmaları önceliğimiz olacak; bu sayede marka gücünü ve gelirini artırmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

İDO Genel Müdürü Murat Orhan iş birliği hakkında şöyle konuştu: “İDO olarak tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Tepe Emlak Yatırım ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Yolcularımız için uzun yıllardır verdiğimiz yüksek kalite standartlarındaki hızlı, emniyetli ve konforlu deniz taşımacılığı hizmetimizi terminal ve gemilerimizde daha da yukarıya taşıyacak bu iş birliğinin hayırlı olmasını diliyorum.”