Bosch Termoteknoloji’den Hediye Kampanyası

  • İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, Instagram hesabında 12 Mart – 12 Nisan tarihleri arasında yapacağı “Bosch Kombi Tavsiye Kampanyası” ile Bosch kombi sahiplerine kazandırmayı hedefliyor.

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, Instagram sayfasında yeni bir tavsiye kampanyası başlattı. Kampanya ile Bosch kombilerinin memnun oldukları özelliklerini bir video ile kendi Instagram hesaplarından #EvimdekiBoschKombi etiketiyle üç arkadaşını tagleyerek paylaşıp tavsiyede bulunan kullanıcılar, Carrefour’dan 150 TL değerinde dijital hediye çeki kazanacak.

Bosch Termoteknik Türkiye Pazarlama Direktörü Ali Aktaş kampanya ile ilgili “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, ve her anlarında kendilerine konfor sağlamak için çalışıyoruz. Kombilerimizle sunduğumuz tasarruflu işletim, sessiz çalışma, su konforu ve şık görünümden memnun olan müşterilerimizin bu konforu kendi çevrelerine de tavsiye ederek paylaşmaları için yeni bir kampanya başlattık. Kullanıcılarımızla anlamlı bir bağ kurmayı da hedeflediğimiz kampanyamız ile henüz Bosch Termoteknoloji ürün ve hizmet kalitesi ile tanışmamız son kullanıcıları buluşturmak istiyoruz.” şeklinde görüşlerini belirtti.