Watch G2 Ailesinde Seçenek Çok

Pil ömrü, gelişmiş sağlık ve spor izleme özelliği ile Huawei Watch GT 2 Serisi, hayatınızı olumlu yönde etkileyen, oyunun kurallarını değiştiren cihazlardan oluşuyor. Fiyatlar ise 849 TL’den başlıyor.

Huawei, teknoloji ile insanların yaşamlarını sürekli iyileştirmeyi ve zenginleştirmeyi hedefliyor. Kendinize uygun bir modeli Watch GT 2 Serisi’nde bulabilirsiniz.

Yeni Klasik

İster genç bir profesyonel ister bir iş insanı olun, her yönden her gün daha iyi olmaya çabalıyorsunuz. Sağlıklı yaşam tarzına değer veriyorsunuz ve aynı zamanda harika görünmek istiyorsunuz.

Huawei Watch GT 2 Pro, kişisel dokunuşa sahip minimalist ve konforlu bir akıllı saat yaratmayı amaçlayan, genç şehir profesyonellerinin doğasından ilham alan, takım elbiseyle de t-shirt ile de eşleşebilecek bir akıllı saat. Safir kristalden saat kadranı yalnızca en üst düzey saatlerde kullanılıyor ve dış mekan sporları sırasında bile çizilme olasılığı daha az olan daha sert, daha dayanıklı ve dokulu bir dış yüzeye sahip. Daha iyi uyumak, daha iyi yaşamak, yeni zorluklar denerken aynı zamanda şık ve zarif görünmek isteyenler için tasarlanan Huawei WATCH GT 2 Pro, spor deneyimini yükseltiyor ve 100’e kadar spor modunu destekliyor. Orijinal 15 profesyonel egzersiz moduna iki yeni ekleme olarak kayak ve golf var. Bu 17 profesyonel mod arasında 10 tür açık hava sporu (kayak, golf, koşu, yürüyüş, dağcılık, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, denizde yüzme, triatlon) ve 7 tür kapalı alan sporu (yürüyüş, koşu, bisiklet, havuzda yüzme, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi).

Dinamik gençlik

Her zaman daha heyecan verici bir şey mi arıyorsunuz? Arkadaşlarınızla koşuya çıkmak, kendinize veya arkadaşlarınıza kaya tırmanışı, kaykay, sörf veya bungee jumping gibi bir etkinlikle meydan okumak ister misiniz?  Dış mekan kullanımı için tasarlanmış, konfor odaklı bir akıllı saat olan Huawei WATCH GT 2e, daha modern bir görünüm için entegre kayışa sahip. Spor disiplinindeki sürekli değişiklikleriniz, 100 spor dalından oluşan geniş bir seçim için Huawei Watch GT 2e izleme işlevi ile karşılanacak. Orijinal 15 spor moduna ek olarak, hip-hop, kaya tırmanışı, parkur, kaykay, sörf, tenis, beyzbol ve diğer ekstrem, eğlence, su sporları ve top oyunu sporları dahil olmak üzere 85 özelleştirilmiş spor izleme modu var.

İki haftaya varan pil ömrü

Huawei Watch GT 2 46mm ve Watch GT 2 Pro modelleri, 24 saat etkinleştirilmiş kalp atış hızı izleme, geceleri açılan Bilimsel Uyku İzleme, haftalık ortalama 90 dakika antrenman (konum etkinken) ve bildirimler açıkken, tipik kullanıcı senaryolarında iki haftaya varan pil ömrü sağlar. 42 mm’lik HUAWEI Watch GT 2 Serisi, son derece hassas biyometrik geri bildirim, nokta konum belirleme ve bir haftayı aşkın inanılmaz pil ömrü ile güvenilir, güçlü bağlantı için son derece verimli ve güçlü performans sunar.

Kişiliğinize uygun şık tasarım

Tercihlerinize bağlı olarak Huawei Watch GT 2 ailesi farklı tarzlara bürünebilir. HUAWEI Watch GT 2 42mm, iç kısımda yüksek kaliteli silikon ve dış kısımda zarif bir şekilde işlenmiş deri, cam ve metalin basit ve modern bir estetik kombinasyonu ile gücü ve inceliği birleştiriyor. Watch GT 2 46mm Serisi, klasiğe olan övgü ve stilin yeniliğini birleştirmenin benzersiz tavrını ortaya çıkaran 3 boyutlu kavisli çerçevesiz saat yüzü ile “gravür estetiği” konseptiyle tasarlandı.

Kentin kadın kaşifleri

Huawei WATCH GT 2 42mm, şehir kaşifleri için özelleştirildi. Orijinal akıllı görünüme dayanan daha ince kayış, daha küçük saat kadranı ve daha kompakt tasarım birlikte benzersiz ve zarif ama bir o kadar da şık bir stil oluşturuldu. Huawei WATCH GT 2 46mm Serisi, “gravür estetiği” konseptiyle tasarlandı. Ayna, işlemeli bir heykel estetiği ile tasarlandı ve sağlam ancak giyilebilir, mükemmel ve kalıcı bir atmosfer yaratıldı. Huawei Watch GT 2, 7 tür açık hava etkinliği (koşu, yürüyüş, hiking, kros koşusu, bisiklet, açık suda yüzme, demir adam triatlon), 7 tür kapalı alan aktivitesi (yürüme, koşma, bisiklete binme, yüzme, serbest egzersiz, eliptik makine ve kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 farklı spor moduna sahip.

Sağlığınızı izleyin

Huawei Watch GT 2 modellerinden herhangi biri kullanıcıların kalp atış hızını, kan oksijen doygunluğunu, uyku kalitesini ve stres seviyesini 7/24 izleyerek, sağlıklarını günlük olarak kolayca takip edebilecek ve hatta performansını artırabilecekleri olanaklar sunuyor.

 Huawei Watch GT 2 42 mmHuawei Watch GT 2 46 mmHuawei Watch GT 2eHuawei Watch GT 2 Pro
Boyut41,8 x 41,8 x 9,4 mm45,9 x 45,9 x 10,7 mm53 x 46,8 x 10,8 mm46,7 x 46,7 x 11,4 mm
AğırlıkYaklaşık 29 g (kayışsız)Yaklaşık 41 g (kayışsız)Yaklaşık 43 g (kayışsız)Yaklaşık 52 g (kayışsız)
Saat KasasıRenk: Şampanya Altın Paslanmaz Çelik, Siyah Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Çelik, Gül Altın Paslanmaz Çelik Malzeme: Metal + PlastikRenk: Siyah Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Çelik, Titanyum Gri Paslanmaz Çelik Malzeme: Metal + PlastikRenk:Siyah Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Çelik Malzeme:Metal + PlastikRenk:Gece Siyahı, Nebula Grisi Malzeme:Titanyum + Safir cam
Saat KadranıBej Floroelastomer Kayış, Haki Deri, Gül Altın Milanez, Siyah FloroelastomerKahverengi Deri, Siyah FloroelastomerSiyah Floroelastomer, Kırmızı ve Siyah TPUSiyah FloroelastomerGri Kahverengi Deri
Ekran1,2 inç AMOLED390 x 390 HD1,39 inç AMOLED 454 x 454 HD1,39 inç AMOLED454 x 454 HD1,39 inç AMOLED454 x 454 HD
Sensörİvmeölçer Jiroskop Jeomanyetik sensörKalp atış hızı sensörüOrtam ışığı sensörüHava basıncı sensörüKapasitif sensörİvmeölçer Jiroskop Jeomanyetik sensörKalp atış hızı sensörüOrtam ışığı sensörüHava basıncı sensörüKapasitif sensörİvmeölçer Jiroskop Jeomanyetik sensörKalp atış hızı sensörüOrtam ışığı sensörüHava basıncı sensörüKapasitif sensörİvmeölçer Jiroskop Jeomanyetik sensörKalp atış hızı sensörüOrtam ışığı sensörüHava basıncı sensörüKapasitif sensör
Pil7 gün14 gün14 gün14 gün
Fiyat1.499 TL – 1.399 TL 1.399 TL849 TL2.299 TL