Samsung’dan Beyaz Eşya Alana 400 TL Migros Çeki

Samsung marka seçili beyaz eşya satın alanlar, 400 TL’ye varan Migros Hediye Çeki veya TL yüklü Para Kart kazanma fırsatı yakalayacak.

Samsung Electronics; beyaz eşya satın alacaklar için bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Samsung online mağazası (https://shop.samsung.com/tr) ve yetkili satış noktalarından Samsung marka seçili beyaz eşya alanlar, tercihlerine göre Migros’tan KDV dahil 400 TL’ye varan değerde Hediye Çeki veya aynı değerde TL yüklü Para Kart kazanacak.

15 Mart’a Kadar Geçerli

Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin ankastre ocak, fırın, davlumbazdan oluşan üçlü seti ya da ankastre set haricinde kalan beyaz eşyalardan (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) en az bir tanesini satın almaları gerekiyor. Ürün satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 10 Mart’a kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırmaları ve kurulum gerçekleştirildikten sonra en geç 15 Mart’a kadar aşağıdaki kampanya sayfasından başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Hediye edilen çekler ve Para Kart’lar 31 Aralık’a kadar kullanılabilecek. Kampanya şartları ve detaylı bilgi için: www.samsung.com/tr/para-kart-migros-kampanyasi-2021