Beko’dan Eski Beyaz Eşyaya 1.000 TL İndirim

Beko, yeni yılla birlikte evinde yeni bir sayfa açmak isteyenler için büyük değişim kampanyasını başlattı. Markası ne olursa olsun eski beyaz eşya, ankastre, televizyon, klima veya kombi ürünlerini tüketicilerin evinden alıyor ve 1.000 TL’ye varan indirim fırsatı ile yepyeni Beko marka ürünlerle değiştiriyor. Tüketicilerin 28 Şubat tarihine kadar faydalanabileceği kampanya kapsamında toplanan eski ürünler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın AEEE Yönetmeliği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında  geri dönüştürülerek doğaya tekrar kazandırılacak.

Beko, yıla hızlı bir başlangıç yaparak evinde değişim ve yenilik isteyenlere çok özel bir kampanya sunuyor. Büyük değişim kampanyası kapsamında markası farketmeksizin tüketicilerin evinden eski ürünlerini alıyor, yeni ürünleri 1000 TL’ye varan indirim fırsatıyla sunuyor. Tüketicilerden toplanan eski ürünler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın AEEE Yönetmeliği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında Arçelik’in   Eskişehir ve Bolu’da kurduğu Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya (AEEE) geri dönüşüm tesislerinde ve sözleşmeli lisanslı geri dönüşüm tesislerinde geri dönüştürülerek doğaya tekrar kazandırılıyor. Arçelik Türkiye’de hem üretici olup hem sektörün AEEE geri dönüşüm tesisini kuran ilk şirket.Eski teknolojiye sahip ürünleri çevre dostu yeni Beko ürünlerle değişimine fırsat yaratan değişim kampanyası, beyaz eşya (ankastre ürünler dahil), televizyon, klima ve  kombi  ürünlerini kapsıyor. 

8 Taksite Varan Fırsatlar

Kampanya dahilinde World’e özel peşin fiyatına 8 taksite varan fırsatlar da tüketicileri bekliyor. Televizyon ürününde 3500 TL üzeri kredi kartı ile en fazla 4 taksit yapılabiliyor. Eski televizyon olarak ise tüplü TV’lerin (CRT TV) verilmesi halinde kampanya indiriminden yararlanılamamaktadır. 1.000 TL indirim fırsatı Beko televizyon B65 OLED A 950 B ve Beko buzdolabı 191640 EI, Beko Ekolojik Klima 32425 ve Beko Kombi Prodens 30kW PRMX modelinde yer alıyor.

Kampanya bilgileri için: https://www.beko.com.tr/