Laurastar Kuru Buhar İle Derinlemesine Temizliyor

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar, günlük ütüyü daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olan bir ürün ailesi sunuyor. Hijyen ihtiyacının çok arttığı günümüzde Laurastar ütüler, DMS Hijyenik Kuru Mikro İnce Buhar Teknolojisi ile kumaşlarınızı davetsiz misafirlerden uzak tutuyor. En hassas kumaşların bile güzelliğini doğal ve narin dokunuşlarla koruyor.

Dünya çapında 40’tan fazla ülkede satılan Laurastar, Hijyenik Kuru Mikro İnce Buhar Teknolojisi (DMS) ile ütü yapma deneyimini zenginleştiriyor. Kumaş dokularını şekle oturtarak ütü sonrasında oluşan kırışıklıklara engel olan Laurastar, mükemmel ütülemenin yanı sıra saf ve hijyenik arındırma sağlıyor. Laurastar’ın yüzde 100 kuru buhar teknolojisi sayesinde kumaşlar kuru kalıyor. Hijenik buhar etkisi kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. DMS teknolojisi, diğer buharlı ütülerden 15 kat daha hızlı ve 1.600 kat daha hacimli olmasıyla ütü için ayrılan zamanı da yarı yarıya azaltıyor.

Sonsuz Özgürlük Sunuyor

Laurastar’ın el yakmayan buharı, temas ettiği her alandan davetsiz misafirleri uzaklaştırırken mükemmel ve kalıcı performansıyla son dakika planlarınızı ertelemenize de izin vermiyor. Laurastar, aynı zamanda günlük ütünüzü daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olan eksiksiz bir sürdürülebilir ürünler yelpazesi sunuyor. Laurastar ailesinin en yeni üyesi olan IGGI, buharın gücü ve etkisi sayesinde son dakika kıyafet değişikliklerinde kırışıklıkları açmak da dahil; kullanıcılara çok daha fazla özellik sunuyor. IGGI, arındırma özelliği, kolay kullanımı, hızı, gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz boyutuyla en yakın dostunuz olmaya aday.

Evde Profesyonel Ütüleme Fırsatı

S, Smart M ve Smart U’dan oluşah Laurastar Sistem Ürünleri ise vakum ve üfleme sistemi içeren ütü masası sunuyor. Hava yastığı, ütülemeyi optimal hale getirip profesyonel sonuçlar verdiriyor. Üfleme modundan, vakum moduna tek bir tuş ile kolayca geçiliyor. En sevdiğiniz kumaşlarınızın orijinal güzellikleri koruyor. Laurastar’ın Lift Plus, Lift Xtra model ütüleri, aktif 3D tabanlığıyla en zor kırışıklıkları bile tek bir dokunuşla yok ediyor. Koruyucu ek taban sayesinde, ısıya duyarlı olan hassas kumaşlara zarar vermeden ütüleme deneyimi yaşatıyor.Allergy UK tarafından onaylı olan Laurastar, alerjik ve hassas bünyeler için uygun ütü sistemleri yaratıyor. İsviçre’deki doğumhanelerde 30 seneyi aşkın süredir Laurastar kullanılıyor. Yeni doğan bebeklerin hijyenik koşullarda giyinmeleri sağlanıyor. Dünya lideri Laurastar ürünleri, Türkiye’de Hakman güvencesi ve 5 yıl garantili tamir programı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.