Samsung Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G Çekimde İddialı

Samsung’un yeni Galaxy S Serisi, son teknolojiye sahip kamera ve video özellikleri ile en karanlık ortamda bile yüksek kaliteli görüntü vaat ediyor. S21, 9.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Samsung Electronics, akıllı telefon kullanıcılarının kendilerini ifade etmelerini daha da kolaylaştıran en son amiral gemisi cihazları Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G’yi tanıttı. Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bugünün yaşam tarzına uygun olarak geliştirilen Galaxy S21 Serisi akıllı telefonlar, kullanıcıların her anın keyfini en üst düzeyde yaşayabilmelerini sağlamak üzere son teknoloji inovasyonlarla donatıldı. Yeni amiral gemisi serisi, yepyeni, göz alıcı ve ikonik bir tasarıma, her düzeyde kullanıcıya hitap eden epik profesyonel düzey kameraya ve bir Galaxy cihazında şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş işlemciye sahip. Serinin her cihazı, Samsung’un geliştirdiği güç ve performans özellikleriyle donatıldı. Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su Dr. TM Roh, şunları söyledi: “Mobil öncelikli bir dünyada yaşıyoruz. Birçoğumuzun uzaktan çalışmaya devam ettiği ve evlerinde daha fazla zaman geçirdiği bu dönemde, durmaksızın değişen rutinlerimizin gerektirdiği yoğun multimedya ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir akıllı telefon deneyimi sunmak istedik. Ayrıca, özellikle günümüzde farklı seçenekler sunmanın ne kadar önemli olduğunun farkındalığıyla Galaxy S21 Serisini kullanıcıların tarzlarına ve ihtiyaçlarına en uygun cihazı özgürce seçebilecekleri bir şekilde geliştirdik.”

Her Kategoriye Hitap Edecek

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Philip Choi ise, “Samsung olarak on yılı aşkın bir süredir geliştirmeye devam ettiğimiz Galaxy S Serisi akıllı telefonlarımızla, kendilerini ifade etmek, bağlantıda kalmak ve eğlenmek için akıllı telefonlarını kullanan herkes için çığır açıcı amiral gemisi mobil deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Öncelikli pazarlarımızdan biri olarak gördüğümüz Türkiye’deki kullanıcılarımıza üstün teknolojilerle donattığımız yeni Galaxy S21 Serisi’ni sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu serimizi üst düzey amiral gemisi akıllı telefon deneyimini sunmak ve kullanıcıların her gününü efsanevi kılmak için tasarladık. Amiral gemisi bir mobil cihaz deneyimi arayan kullanıcılar için profesyonel düzey kamera inovasyonları ve birinci sınıf performansla ve farklı fiyat seçenekleriyle Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G her kategoriye hitap edecek.” dedi.

Cesur Ve Yeni Bir Tarz

Galaxy S21 Serisi cesur ve yeni tasarımıyla kendinizi ifade etmeniz için geliştirildi. Galaxy S21 5G, kompakt 6,2 inç ekranı ve hafif tasarımıyla beklentileri karşılamak üzere tasarlanırken Galaxy S21+ 5G daha geniş 6,7 inç ekrana ve daha büyük pil boyutuna sahip. Bu yönüyle saatlerce oyun oynayan veya dizi bölümlerini arka arkaya izlemeyi sevenler için mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyorlar.  Galaxy S21 Serisi, sade şıklığına rağmen çarpıcı, estetik görünümünü tamamlayan metal çerçeveye kusursuz bir biçimde yerleşen, ikonik Özel Kesim Kamera Dizaynına da sahip. Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G, imza rengi Phantom Violet dâhil olmak üzere bir dizi çarpıcı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.  Serinin her iki cihazının arkası da sofistike bir his ve görünüm için puslu bir yüzeyle kaplı. Galaxy S21 5G; akıllı, çerçevesiz, Dinamik AMOLED 2x Sonsuz-O 120Hz adaptif yenileme hızına sahip ekranıyla çarpıcı bir görünümün yanı sıra daha akıcı kaydırma ve görüntüleme özelliği sunuyor. Sosyal medyada gezinirken ya da yayınları izlerken izlediğiniz içeriğe göre kare hızını otomatik olarak ayarlıyor. Bu ekran ayrıca gözlerinizi de yormayacak. Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan yeni Akıllı Göz Koruma Kalkanı izlediğiniz saate, içeriğe veya uyuma saatinize göre mavi ışık düzeyini otomatik olarak ayarlıyor.

Günün Her Anı Efsaneye Dönüşüyor

Galaxy S21 Serisi ayrıca Samsung’un efsanevi kamera kalitesini profesyonel düzey geliştirmeler ve video inovasyonlarıyla devam ettirerek, her beceri düzeyinden kullanıcının iyi kareler yakalayabilmesini de sağlıyor. İster köpeğinizin aynada kendini ilk gördüğü anı ya da oyun gecesi eğlencenizden komik anları, ister bir seyahatinizin görüntülerini çekin, Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G sizi yarı yolda bırakmayacak. Telefonunuzu doğrultun, çekin ve Galaxy S21 Serisi cihazınız zor olanı sizin için yapsın. Böylelikle hiçbir anı kaybetmeyeceksiniz. Geliştirilmiş 8K Snap özelliği ise 8K videolarınızdan kristal berraklığında kareler yakalamanızı sağlıyor. Bu sayede kaydet tuşuna her bastığınızda, hem hareketin kendisini hem de hareketli kareleri yakalamanız mümkün oluyor. 60 fps Süper Dengeli video özelliği sayesinde aceleniz de olsa, hareket halinde de olsanız, çektiğiniz görüntüler son derece temiz görünüyor. Yeni Yönetmen Bakışı özelliği, en güzel hikâyeleriniz için çekiminizi önceden görmenizi, geçişler yapmanızı ve en iyi kareleri seçebilmenize olanak veriyor. Vlogger Kadrajıyla, gerçek zamanlı tepkileri yakalamak için ön ve arka kameralarınızla aynı anda video çekebiliyor, Canlı Küçük Resimler özelliğiyle ön izleme yaparak açıyı değiştirebiliyor, yakın plan veya geniş çekim arasında geçişleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Philip Choi

Fiyat Ve Sipariş

Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G 29 Ocak 2021 tarihi itibarıyla, operatör ve Unlocked by Samsung versiyonlarıyla Samsung.com, operatör ve çevrimiçi perakende kanalları üzerinden genel satışa sunulacak. Her iki cihaz da puslu yüzey rengi ve aşağıdaki renk seçenekleriyle satışa sunuluyor:Galaxy S21: Phantom Violet, Phantom Gray, Phantom Pink ve Phantom White, 128GB modeli 8GB RAM kapasitesiyle – Tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 9.999 TL.  Galaxy S21+: Phantom Violet, Phantom Silver ve Phantom Black, 128GB ve 256GB modelleri 8GB RAM kapasitesiyle– Tavsiye edilen satış fiyatı 128GB Model için KDV dâhil 12.999 TL, 256GB Model için 13.499TL.