En Kullanışlı ve Her Bütçeye Uygun 10 LED TV

TV almak önemli. Fakat her zaman en büyük ve en çok özelliği olan TV’yi almak ihtiyaçları tam olarak karşılamıyor. Bu sorunu halletmek için de Hardwarelab, tüketiciler için bir dizi öneri listesi hazırladı. İşte satın alınması ile pişman olunmayacak 10 televizyon.

Hardwarelab, tüketicilerin bütçelerini doğru kullanmaları açısından rehber niteliğindeki ürün tavsiyelerine devam ediyor. Bugünkü gündemimiz ise evlerde kullanılan LED TV’ler. Fiyatları 2.700 TL’den başlayıp 19 bin TL’ye kadar yükselen TV’ler HD özellikleri, Smart olup olmamaları ve Android gibi nitelikleriyle ön plana çıkıyor. TV alırken en büyük sorunu ise bütçe ve performans oluşturuyor. Bu nedenle önce TV’nin kullanılacağı odanın ölçüsünü almak, göz sağlığı açısından TV’yi en az 2 metre uzaklıktan izleneceği hesaplanarak, bunu dikkate alan bir ekran seçimi yapmak önemli. Yine TV’nin donma, ekran geçişi ve ses özelliklerini de fiyat performans açısından karşılaştırmak gerekiyor. Bu karşılaştırmaları yapanlar bütçelerine uygun TV’leri satın alabilirler.

Samsung UE65TU7000UXTK 65″ 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV:  Büyük ekran televizyon isteyenler için ideal bir model olan ürün, aynı zamanda ses ve görüntü kalitesi anlamında da büyük fark yaratıyor. Kampanyalı satış fiyatı 7.600 TL’yi bulan ürün, temiz kablo çözümü de sunuyor.

Vestel 50U9500 50” 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV: Ekranı biraz daha küçük fakat görüntü ve ses kalitesi aynı zamanda da fiyatı uygun olsun isteyenler için ideal bir ürün. Kanal değiştirme hızı yüksek, oyunlardaki görüntü kalitesi büyük olan ürün, kullanıcılar tarafından oldukça beğeni alıyor. Çeşitli e-ticaret siteleri kampanyaları ile ortalama 4.000 TL’lik etiket fiyatına ulaşıyor.

LG 55NANO796 55” 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD NanoCell Smart TV: Akıllı kumanda özelliği ile ön plana çıkan ürün diğer LG ürünleri gibi yüksek ses ve görüntü kalitesi sunuyor. Oyun tutkunları için de oldukça ayrıcalıklı özellikler sunan ürün, 6.300 TL’lik etiket fiyatı ile yüksek performans sunuyor.

Philips 50PUS8505 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV: Hem 4K TV almak hem de yüksek kalite isteyenler için bir fiyat performans ürünü olarak dikkat çekiyor. 5.500 TL’lik kampanyalı etiket fiyatı ile önplandaki ürün, TÜRKSAT yüklü olması nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

TCL 50P8M 50″ 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD DVBS Android Smart LED TV: Birçok benzer markaya göre fiyat açısından daha uygun olan ürün, rakip markalar ile eşdeğer özellikler sunuyor. Kullanıcılar tarafından görüntü ve ses kalitesi ile beğeni toplayan ürün, hem günlük kullanım hem de oyun noktasında tercih ediliyor. Satış fiyatı ise 4.600 TL.

Awox B205500S 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV: Bir başka fiyat performans ürünü olan televizyon, yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip. Kalın da bir çerçeveyi bulunduran televizyon, video ve USB özellikleriyle de beğeni topluyor. Satış fiyatı ise 3.500 TL.

Samsung 50Q60TA 50″ 125 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV: Koreli üreticinin bu televizyonu çok satanlar arasında yer alıyor. Bir fiyat performans ürünü olarak yüksek ücretine karşın uzun kalite süresi sunması nedeniyle tercih edilen televizyon, bir klasik olarak Samsung’un görüntü ve ses kalitesini barındırıyor.

LG 86UN85006LA 86″ 218 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV: Büyük ekran sevenler ve büyük evde yaşayanlar için tercih edilebilecek en uygun ürün. Özellikle futbol karşılaşmalarını izlemek isteyenlerin tercihi olan ürün için maçların başlangıç saati konusunda bir kronometre hatırlatıcısı da bulunuyor. Diğer özellikleriyse standart LG kalitesinde.Kampanyalı satış fiyatı ise 19 bin TL civarında.

Vestel 32H9500 HD 32″ 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV: Uygun fiyatlı ve performansı yüksek, kalitesi de önemli bir ürün arayanlar için bu TV biçilmiş kaftan. Pahalı televizyonlarla boy ölçüşen özelliklere sahip TV, kampanyalarla 2.700 TL’ye satılıyor.