İdeal Yılbaşı Hediyesi Ultra İnce Ve Hafif Swift 3

Acer’in ultra ince serisinden Swift 3, yılbaşı için en ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Hem ofis hem de özel işleri halletmek isteyen kullanıcılar için Acer tarafından piyasaya sürülen ürün 4.599 TL’den satışa çıktı.

Ofis dışında çalışan profesyoneller ve seyahat halinde bağlantıda kalmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Swift 3, yılbaşı için en büyük alternatif ürün oldu. Dizüstü bilgisayarının zarif olmasını isteyen ancak aynı zamanda üretkenlik ve eğlenceden ödün vermek istemeyen kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ürün teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor. 14 inç boyutunda Full HD IPS ekrana sahip olan yeni Swift 3’ün hafif magnezyum-alüminyum alaşımı metal kasası yalnızca 1,2 kg ağırlığında ve yüksek taşınabilirlik imkânı sunuyor. 15,95 mm inceliğindeki dizüstü bilgisayar, ultra ince ekran çerçeveleriyle yüksek bir ekran gövde oranına ulaşıyor.

Pil Ömrü Uzun

Swift 3 serisinin SF314-42 model ürünü, mor ve gri renk seçenekleriyle göze hitap ederken, gücünü performans ve pil ömrü arasında sağlıklı bir denge kurmak için AMD® Ryzen™ 3 4300U ve AMD® Ryzen™ 5 4500U işlemci seçenekleri sunuyor. Yoğun iş tempolarında ve eğlence maratonlarında kullanıcıları sonuna kadar destekleyen Swift 3, 12 saate kadar pil ömrü sunuyor. Beklenmedik durumlarda, dizüstü bilgisayarı yalnızca 30 dakika hızlı şarj ederek, 4 saatlik kullanım için yeterli pil seviyesine ulaşılabiliyor. Kullanıcılara her an her yerde yüksek bağlanabilirlik ve üretkenlik sunan Swift 3 (SF314-42), çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği sayesinde ortalama bir ağ işlem hacminde 3 kata kadar artış sağlıyor; Wi-Fi 5’e kıyasla ise gecikmeleri yüzde 75’e kadar azaltıyor. Tam işlevsellik sağlayan USB-C SuperSpeed USB 10 Gbps ise kullanıcıları süper hızlı veri transferi ile desteklemenin yanı sıra, kullanıcının diğer mobil cihazları için güç kaynağı olarak da kullanılabiliyor.

Gücünü AMD Ryzen™’den alıyor

Ultra taşınabilir Swift 3 gücünü, yenilikçi 7 nm teknolojisiyle üretilen ve “Zen 2” çekirdek mimarisinden güç alan AMD® Ryzen™ 4000 serisi işlemcilerden alıyor. 4 GHz’e kadar çıkabilen frekansıyla yüksek performans sağlayan 6 çekirdekli AMD® Ryzen™ 5 4500U mobil işlemci ve 3,7 GHz’e kadar çıkabilen ve etkileyici bir fiyat-performans oranı sunan olan AMD® Ryzen™ 3 4300U mobil işlemci seçenekleri sunan Swift 3, içerisinde dahili olarak yer alan Radeon™ grafik yongası sayesinde ultra ince bir dizüstü bilgisayardan beklenmeyecek grafik performansı sağlıyor. Swift 3, 8 GB LPDDR4x RAM ve 256 GB SSD sayesinde kullanıcıların hızlı işlem ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Swift 3, kullanıcılarının sistemlerine Windows Hello™ ile hızlı ve güvenli giriş yapmalarına imkân veriyor. Entegre parmak izi okuyucusu parolaya gerek kalmadan gerekli kimlik doğrulamasını hızlı ve güvenli bir şekilde sağlıyor. Wake on Voice özelliği, ekran kapalıyken bile Cortana™ ile etkileşime girilebilmesini sağlıyor. Acer Swift 3’ün (SF314-42), AMD® Ryzen™ 5 4500U işlemci kullanan modeli 6.499 TL, AMD® Ryzen™ 3 4300U kullanan modeli ise 4.599 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.