Samsung Galaxy’den Yeni Yılda İndirim ve Değiştirme Kampanyası

Samsung, 2021 için yeni bir kampanyaya imza attı. Samsung’un Galaxy Watch3, Galaxy Buds Live ve Galaxy Tab S7 ve S7+ uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşacak.

Koreli dev üretici Samsung, zor geçen 2020’nin ardından tüketicilerin 2021’e daha mutlu girmeleri için bir dizi indirim kampanyasına imza attı. Şirket birçok modelde indirime gitti. Samsung’un Galaxy Watch3, Galaxy Buds Live ve Galaxy Tab S7/S7+ ayrıca Samsung’un “Galaxy ile yeni yılda yenilenme zamanı!” kampanyası kapsamında eski cihazınızı getirip Galaxy S20 FE veya Galaxy Note20’ye çok uygun fiyatlardan sahip olma fırsatı sunuluyor. Şirketten yapılan açıklamada, kampanyalar hakkında şu bilgiler verildi: “2021 yılında sizi veya sevdiğiniz kişiyi tam olarak yansıtacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir akıllı telefon istiyorsanız Samsung’un “Galaxy ile yeni yılda yenilenme zamanı!” kampanyası tam size göre. Kampanyada eski telefonunu getirenler, tavsiye edilen satış fiyatı 6.499 TL olan Galaxy S20 FE’ye 1.999 TL’den, tavsiye edilen satış fiyatı 9.299 TL olan Galaxy Note20’ye ise 3.999 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Bu cihazları kendiniz kullanabileceğiniz gibi dilerseniz kullanmadığınız eski bir cihazı getirerek Samsung’un baş döndüren bu ürünlerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.”

Galaxy Watch3

Samsung’un geniş Galaxy ailesi içerisinde alternatifleriniz bununla da sınırlı değil. Akıllı bir telefon yerine teknoloji ile şıklığı bir araya getiren bir saat ile de sevdiğinizi mutlu etmek mümkün. Galaxy Watch3, hem tüm gün kullanılabilecek kadar rahat hem de şık bir saatteki tüm işçilik özelliklerini içinde barındırıyor. Galaxy Watch3, tasarımı fonksiyonla birleştiren önceki saat modellerindeki popüler dönen çerçeveye de sahip. Sevdiğiniz kişi çerçevesini çevirdiğinde, widget’lar arasında kolayca geçiş yapabilir, uygulamaları açabilir ve bildirimler arasında gezinebilir. Bunlara ek olarak saatin kadranını kendi kişisel tarzını mükemmel şekilde yansıtması için özelleştirebilir.

Galaxy Buds Live

Geleneksel tasarıma meydan okuyan Galaxy Buds Live ise benzersiz estetiği ile hediye ettiğiniz kişinin daha önce gördüğü veya giydiği hiçbir şeye benzemeyecek. Samsung bu ürününde, kulak içi kulaklık tasarımını baştan geliştirdi ve dâhili bileşenleri dikey yerine yatay olarak yerleştirdi. Bu şekilde, kulak içi kulaklıklar kulaklardan çıkmaz ve daha doğal bir görünüm sağlar. Bu ergonomik ve yuvarlak tasarım, kulağın şekline uyum sağlayarak tüm gün kullanım için yeterli konforu sunar. AKG’nin ses uzmanlığını Samsung’un donanım inovasyonu alanındaki mirasıyla birleştiren Galaxy Buds Live, sevdiğiniz kişiye gerçek anlamda sürükleyici bir ses deneyimi sunacak.

Galaxy Tab S7 ve S7+

Galaxy Tab S7 ve S7+, bir bilgisayarın gücünü, bir tabletin esnekliğini ve bir akıllı telefonun bağlantısını bir araya getiren çok yönlü tabletler olarak sevdiklerinize mükemmel bir deneyim yaşatır. Daha az zamanda daha fazlasını yapmayı sağlayan güçlü bir işlemci, geliştirilmiş klavye deneyimi ve geliştirilmiş bir S Pen sayesinde, sevdiğiniz kişi Galaxy Tab S7 ve S7+’da üretkenliği PC düzeyinde deneyimleyebilir. Galaxy Tab S7 ve S7+, daha fazla eğlence için 120 Hz yenileme hızına sahip sürükleyici bir ekrana da sahip. Böylece hediye edeceğiniz kişi yüksek çözünürlüklü içerikten tam olarak yararlanabilir veya geliştirilmiş çoklu görev yetenekleriyle her ikisini de aynı anda yapabilir.