JBL’den Oyun Tutkunları İçin Quantum Serisi

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden JBL, yıl başı öncesi yeni ses serisi Quantum’u duyurdu. Seride oyun tutkunları için eklenen birçok yeni özellik bulunuyor.

Evde kal döneminde oyuna olan ilginin artmasının ardından firmalar, oyun serilerine hız verdi. Bu amaçla dev üretici JBL de Quantum serisini yılbaşı öncesinde tüketicilere sundu. Şirketten yapılan açıklamada, oyun tutkunları için yeni çalışmaların sürdüğü belirtilerek, “Yeni yıla sayılı günler kala hediye arayışları sürerken JBL’in Quantum serisi oyun tutkunları için vazgeçilmez bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Eşsiz bir oyun deneyimi sunan seri, oyun kulaklıkları ve PC hoparlörleriyle en doğru ve etkileyici ses deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılara sunuyor.^2021 yılına girmek için günleri saydığımız bugünlerde JBL, oyun tutkunu sevdiklerimizi anlamlı bir hediyeyle mutlu etmek için şahane bir fırsat sunuyor. Kulaklık ve hoparlör gibi teknoloji ürünlerinde ilk akla gelen markalar arasında yer alan JBL’in oyunculara özel olarak hazırladığı Quantum serisi, sevdiklerinize beklentilerin ötesine geçen bir oyun deneyimi yaşatıyor” denildi.

PC ile Uyumlu Seriler

JBL Quantum 50, JBL Quantum 100, JBL Quantum 200, JBL Quantum 300, JBL Quantum 400, JBL Quantum 600, JBL Quantum 800, JBL Quantum ONE ve JBL Quantum DUO modellerinden oluşan seri farklı renk alternatifleriyle en gerçekçi ses deneyimini yaşatıyor. Oyuncular en doğru ses düzenine sahip seri ile gerçekten oyunun içindeymiş gibi hissedebiliyor. JBL Quantum serisi, FPS (First Person Shooter) oyunlarında düşmanları takip etmenin heyecanından destansı MOBA savaşlarına katılmaya kadar, oyun kazandıran sesleri barındırıyor.Tamamı PC için optimize edilen JBL Quantum serisindeki tüm modeller aynı zamanda konsol, mobil, Discord, TeamSpeak ve Skype ile uyumlu çalışıyor. JBL Quantum kulaklıklar 399 – 2.490 TL arasında değişen fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.