Babalar Günü’nde Canon ile anıları unutulmaz kılma fırsatı

Her daim arkanızda olan, güçlü, yetenekli ve kahraman babalara hem hayatlarını kolaylaştıracak hem de anılarını özelleştirecek bir deneyim yaşatmanın sırrı Canon’un son teknoloji ürünlerinde saklı! Canon; EOS R100 fotoğraf makinesi, PowerShot V10 vlog kamerası, SELPHY CP1500 kompakt fotoğraf yazıcısı ve PIXMA yazıcılarıyla babaların hayatlarına renkli bir dokunuş sunuyor.  

Babalar, güçlü duruşları ve her daim sevgi dolu kalpleriyle hayatımıza en büyük desteği sağlıyor. Türlü zorlukların üstesinden gelirken de her başarımızda da gururla yanımızda olan babalara kendilerini özel hissettirecek hediyeler de Canon’dan geliyor. 

SELPHY CP1500 ile anılar hep canlı 

Bu Babalar Günü’nde babanızı, anılarını ölümsüzleştirebileceği SELPHY CP1500 ile tanıştırmaya ne dersiniz? Bu küçük ama güçlü cihaz, ailecek yapılan tatillerin neşesini ya da çocuklarının gülüşünü her gün göz önünde tutabiliyor. 

SELPHY CP1500, sahip olduğu 6,7 milyon renk ile stüdyo kalitesinde baskılar sunuyor ve anıları 100 yıla kadar aynı canlılıkla koruyor. Sadece 41 saniyede fotoğraf baskısı alabilmesiyle hız ve kalitenin mükemmel birleşimini de ortaya koyan bu şık cihaz, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile her ortama uyum sağlıyor. SELPHY CP1500, kompakt yapısıyla da babanızın çalışma masasında, kitaplığında ya da istediği her yerde kendine kolayca yer buluyor.

En değerli anılar EOS R100 ile hiç olmadığı kadar net 

Güzel bir manzara veya çocuğunun ilk adımları… Konu ne olursa olsun fotoğraf çekme arzusunu hep canlı tutan babalar için EOS R100 tüm anları hiç olmadığı kadar net şekilde yansıtıyor. Kompakt ve hafif gövdesi, 24,1 megapiksel CMOS sensörüyle her ana eşlik ediyor. 

Fotoğrafları çekmek kadar paylaşmaktan da ayrı keyif alan babaların işini kolaylaştıran Canon, Camera Connect uygulamasıyla mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu çalışarak çekilen tüm fotoğraf ve videoların anlık olarak kolayca paylaşılmasını sağlıyor. 

Maceraperest babaların yeni ortağı: PowerShot V10

Eğer babanız anları yakalamayı çok seviyor ancak yanında büyük ve ağır bir kamera taşımak istemiyorsa sadece 211 gram ağırlığa sahip PowerShot V10 tam ona göre! 4K çekim kalitesi ve dahili standıyla PowerShot V10; babaların çocuklarıyla baş başa maceralarında bile dahili standıyla anında profesyonel çekim ortamını oluşturabiliyor. Ayrıca geniş açısıyla da hem geniş aileleri hem de tüm detayları tek bir kareye sığdırabiliyor. 

PIXMA Serisi ile her an her yerde kusursuz baskı

Tasarrufu önemseyen babalar için mükemmel bir çözüm sunan Canon’un üçü bir arada yazıcısı PIXMA G3430, düşük maliyetle harikalar yaratıyor. Hem hızlı hem de verimli olan bu MegaTank yazıcı, evde veya ofiste belgeleri yazdırmak, taramak ve fotokopi çekmek için tek başına yeterli oluyor. Yeniden doldurulabilir tankları sayesinde siyah mürekkeple 6.000 sayfa, renkli mürekkeple ise 7.700 sayfa baskı alabilme imkânı tanıyarak baskıda verimlilik ve tasarruf sağlıyor. Tarama ve fotokopinin yanı sıra yüksek kalitede de baskılar alarak fotoğraf çerçevelerini en sevilen fotoğraflar ile dolduruyor.  

Sürekli seyahat halinde olan babalar için ideal olan PIXMA TR150 taşınabilir yazıcı da hafif ve taşınabilir tasarımı, çok yönlü kablosuz bağlantı ve akıllı telefonla kontrol özellikleri sayesinde hareket halinde bile baskı almayı mümkün kılıyor. Dakikada 5,5 renkli ve 9 siyah-beyaz baskı alabilen bu yazıcı, işleri hızlı ve sessiz bir şekilde halletme konusunda da uzman. Ayrıca sözleşme ve formları bilgisayar veya akıllı cihaza ihtiyaç duymadan özel şablonlar sayesinde doğrudan yazdırarak kontrolü size bırakıyor. 

Siz de Babalar Günü’nde Canon’un eşsiz ürünleriyle, babanıza ömür boyu hatırlayacağı sürprizlerle dolu bir gün sunarak sevginizi en özel şekilde ifade edebilirsiniz!