Dakikada 55 sayfa baskıyla tasarrufu birleştiren yazıcı

Epson, A4 baskı pazarı için iki yeni ürün serisini tanıttı. AM-C400 ve AM-C550 modelleri ısısız teknolojiyle tasarruf sağlarken en küçük boyutlu seçeneklerden olacak. Dakikada 55 sayfa baskı hızıyla tek mürekkep setiyle 31.500 sayfa basma imkanı sunacak

Epson, ofislerde Heat-Free (Isısız Mürekkep Püskürtmeli) teknolojisinin kullanımını artırmak amacıyla yeni ürün serisi AM-C400 ve AM-C550 A4 modellerini duyurdu. Bu yeni ürünler, Epson’un mevcut Mürekkep Püskürtmeli yazıcılarının tüm enerji tasarrufu ve verimlilik avantajlarını bir A4 formatında sunmayı hedefliyor.

Bu yeni ürün ailesi ile Epson mevcut A4 mürekkepli ürün serisini genişleterek ve daha yüksek baskı hacimlerine sahip kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor. Yüksek baskı ve tarama hızlarına (baskı için dakikada 55 sayfa ve tarama için dakikada 100 görüntü) sahip olan yüksek kağıt kapasiteleri ve 31.500 sayfaya kadar yüksek verimli mürekkep kartuşları ile her iki yazıcı da geliştirilmiş üretkenlik avantajları tanıyor. Geliştirilmiş renkli dokunmatik ekran kullanıcı ara yüzü sayesinde kullanım işlemi hız ve kolaylık getiriyor.

Yazıcı ailesi genişliyor

Tasarımlarında kullanılan ‘C’ şekilli kağıt yolu ile bu yazıcılar sınıfının en küçük boyutlu yazıcılarından. Ayrıca alanın sınırlı olduğu ortamlar için ideal çözüm sunuyor. Epson Avrupa’dan Jose Sanandres, “Bu seriyi piyasaya sürmek, ürün yelpazemizdeki bir boşluğu kapatmamızı ve ofis baskı serimiz boyunca Mürekkep Püskürtmenin avantajlarını sunmamızı sağlıyor. Bu A4 modelleri, AM-C ailemizi genişletiyor ve paylaşılan kullanıcı ara yüzü sayesinde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayarak AM-C A3 modellerinde görülen etkileyici üretkenlik düzeylerine benzer düzeyler sunuyor” diyor.

Baskı hızları, güvenilirlik ve az alan kaplaması, Epson Isısız mürekkep teknolojisinden beklenen azaltılmış enerji tüketimi ve atık azaltımı ile bir araya gelerek, geleneksel lazer yazıcılara göre çekici bir alternatif haline geliyor. Epson’un Açık Platform kullanılarak geliştirilen bu MFP’ler, mevcut teknoloji altyapılarına kolayca entegre edilebilir ve tüm üçüncü taraf yazılım çözümleriyle de uyumlu.