THE FINALS® 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

THE FINALS, başarısını Monaco’nun karlı sokaklarında Yeni Yıl etkinliğiyle kutluyor

 The Game Awards’ta sürpriz bir şekilde çıkışını gerçekleştiren, taktiksel çatışmaya dayalı ücretsiz takım oyunu THE FINALS, sadece birkaç hafta içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşarak FPS dünyasının yükselen yıldızı oldu.

Daha zengin bir oyun oldu

Oyunun Baş Yapımcısı Rob Runesson, konuyla ilgili duygularını, “Oyuncu topluluğumuzun verdiği müthiş desteğe minnettarız ve büyük bir heyecan içerisindeyiz. Birkaç hafta içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşmayı hayal bile edemezdik. Oyun deneyimini sürekli geliştirip daha da zenginleştireceğiz ve topluluğumuzu yıllar boyunca şaşırtmaya devam edeceğiz.” şeklinde dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta THE FINALS, Sezon 1’in ilk oyun içi etkinliğini Yeni Yıl kutlamaları için duyurdu. Bu etkinlikte, Monaco’nun karlı sokaklarında mücadele ederken birbirinden keyifli yılbaşı temalı kozmetik ödülleri keşfedip dünyanın en eğlenceli oyun şovunda bol bol kargaşaya yol açma fırsatını kaçırmayın!

Etkinlik teaser’ını buradan izleyebilirsiniz.

Dahası, Yılbaşı Tatili Etkinliği tüm yayıncıların izleyicilerine eğlenceli hediyeler vermesine olanak tanıyan Twitch Dropları da içeriyor. Sezon 1, yeni yılda yepyeni sürprizlerle dolu dizgin devam edecek.