Electrolux’ten Black Friday kampanyası

Black Friday fırtınası bu yıl da başladı. Kasım ayı yine birbirinden iddialı kampanyalarla devam ediyor. Öne çıkan fırsatlardan biri de 100 yılı aşkın süredir inovasyon ve teknolojiyi tasarımla birleştiren ürünler sunan Electrolux tarafından geldi.

Electrolux ile birlikte milyonlarca insan lezzet, bakım ve sağlıklı yaşam deneyimlerini yeniden keşfediyor. Electrolux’un Black Friday Kasım indirimlerine özel cazip kampanyaları birbirinden avantajlı fırsatları içinde barındırıyor.

Seçili AirFryer’larda Migros Dijital Alışveriş Kodu Hediye Kampanyası

Airfryer’lar son dönemin en ilgi çeken ürünleri arasında yer alıyor. Yağ tüketimini azaltması, kısa sürede pişirme sağlayarak sunduğu enerji verimliliği onları mutfakların gözdesi haline getirdi. Tabi koku ve duman sorununu ortadan kaldırması da cabası. Airfry ürünlerde öne çıkan markalardan Electrolux 1 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasını kapsayan bir kampanya sunuyor. Tüketicilerinin gözde ürünü Electrolux Airfry’ları almasını kolaylaştıracak kampanyaya tüm yetkili bayi, Electrolux online mağazası, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde dahil olunabilecek. Electrolux E6AF1-6ST Airfryer alanlara 500 TL değerinde, Electrolux E6AF1-4ST Airfryer alanlara ise 300 TL değerinde Migros dijital alışveriş kodu verilecek. Kampanyaya katılım için, Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekiyor. Müşteriler, Migros dijital alışveriş kodunu Migros’larda ve Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde 31 Aralık 2023’e kadar kullanılabilecek.