Çalışanlarına Bayram Hediyesi Vermek İsteyen İşverenlere Sodexo Avantaj’dan FlexoGift Kolaylığı

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme, bu Kurban Bayramı’nda da firmalara çalışanları için hediye seçme kolaylığı sunuyor. Uçtan uca dijital kurumsal hediye platformu FlexoGift’in birbirinden farklı paketleriyle firmalar çalışanlarına hediye seçiminde özgürlük ve esneklik sağlıyor, çalışanlar bayram hediyelerini ihtiyaçları doğrultusunda seçebiliyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme’nin çalışanların değişen ihtiyaç ve beklentilerine paralel olarak geliştirdiği kurumsal hediye ve ödüllendirme platformu FlexoGift, Kurban Bayramı’nda çalışanlarına bayram hediyesi vermek isteyen işverenlere zengin alternatiflerin olduğu bir çözüm sunuyor. İşverenlerin farklı bütçelerine uygun olabilecek çok çeşitli paketlerin bulunduğu FlexoGift ile firmalar çalışanlarına hediye seçiminde esneklik sağlarken çalışanlar dijital hediye bakiyelerini Türkiye’nin en seçkin markalarında, ister online ister mağaza alışverişinde kullanabiliyor.

Geniş marka yelpazesiyle çalışanlar bakiyelerini diledikleri markada harcayabiliyor

Değişen çalışma şekilleriyle birlikte çalışanların yan hak ve ödüllendirme alanındaki beklentisi de aynı oranda hızlı bir dönüşüm gösteriyor. Kişiselleştirme ve esnekliğin çalışan bağlılığını ve motivasyonunu artırmada en önemli unsur olduğu günümüzde FlexoGift; dijital, esnek, kolay ve çevre dostu çözümleriyle şirketlerin hayatını kolaylaştırırken, çalışanlara da hayatın her alanındaki ihtiyaçlarına kişiselleştirilmiş alternatif çözümler sunuyor. FlexoGift platformu ile firmalar birçok farklı kategoride kurumsal hediye seçeneklerini çalışanlarına tek bir dijital platform üzerinden sunarken, çalışanlar şirketleri tarafından tanımlanan bakiyeler ile ister üye noktalarından ister online olarak FlexoGift mobil uygulaması üzerinden gıda, giyim, e-ticaret, turizm, teknoloji, wellbeing, ev dekorasyon ve kişisel bakım gibi çeşitli kategorilerden alışveriş yapabiliyorlar. Aralarında A101, CarrefourSA, ŞOK, Hopi, Teknosa, Mavi, Ayakkabı Dünyası, Defacto, Network, Meditopia, MacFit, Divarese, Opet, Braunshop gibi markaların da bulunduğu geniş marka yelpazesi çalışanların iş ve yaşam dengesini korumalarına da yardımcı oluyor.

İşverenler FlexoGift Paketleriyle Bütçelerine Uygun Hediye Sunabiliyor

Kurban Bayramı’nda çalışanlarına hediye sunmak isteyen firmalar FlexoGift’in farklı avantajlı paketleriyle bütçelerine uygun tercihler yapabiliyor. Bu döneme özel olarak şirketlere gıda, giyim ve mix ürünlerin kombinasyonundan oluşan “Avantajlı”, “Silver” ve “Gold” adı altında 3 ayrı paket seçeneği sunan Sodexo, paketleriyle işverenlere de seçme özgürlüğü tanıyor.