Tarzından ödün vermeyen babalara: HUAWEI Watch Serisi

Babalar Günü için listenin üst sıralarında yer almaya aday hediye seçeneklerinden HUAWEI WATCH akıllı saat serileri dayanıklı yüzeyi, yüzlerce farklı saat kadranı ve değiştirilebilir kayışları sayesinde, en zorlu koşullarda ve en şık ortamlarda kullanılabiliyor.

Babalar Günü yaklaşırken, hediye seçenekleri de farklı bir kulvarda birbirleri ile yarışıyor. HUAWEI’nin bu özel gün için önerisi ise, her bir ürün ailesi ödüllere layık gösterilmiş, şık ve geniş kullanım alanı sunan HUAWEI Watch Serisi akıllı saatler.

Yüzlerce spor ve aktiviteyi destekleyen ister dağa tırmanırken ister takım elbise ile takılabilen, 24 saat kesintisiz sağlık takibi yapabilen ve her birinde on binlerce kişiselleştirme opsiyonları bulunan HUAWEI Watch akıllı saatleri, hiç şüphesiz kıymetli babalarımız için mükemmel birer hediye alternatifi olacaklar.

HUAWEI Watch 4 Serisi

HUAWEI WATCH 4 ve WATCH 4 Pro, amiral gemisi bir akıllı saatin ne olabileceğinin sınırlarını zorluyor. Yeni seri, en gelişmiş sağlık yönetimi özellikleri paketi ile birinci sınıf fütüristik estetik tasarıma sahip. Bu akıllı saat ile kullanıcılar sağlıklarını şık bir şekilde yönetebilir ve kendilerine özenli bir şekilde bakma konusunda daha proaktif olabilirler.

HUAWEI WATCH 4 Serisi’nde standart olarak bulunan TruSeen 5.0+ kalp atış hızı izleme özelliğine sahip tıbbi sınıf EKG ve 8 kanallı optik kalp atış hızı sensörü, aritmi, kalp ritmi ve nabız düzeni gibi kalp sağlığı göstergelerinin doğru bir şekilde izlenmesini sağlıyor. Bu gelişmiş teknoloji, çeşitli sonuçların hassas EKG analizini sağlayarak kullanıcıları düzensiz kalp atışı ve arteriyel sertlik gibi kalple ilgili önemli risklere karşı uyarıyor.

Watch 4 Siyah, 13.499 TL, Watch 4 Pro Kahverengi, 15.499 TL ve Watch 4 Pro Titanyum 18.499 TL fiyatla satışa sunulurken, HUAWEI Online Mağaza’ya özel Hediye Freebuds 5i, indirimli FreeBuds 5 ve indirimli Freebuds Pro 2, vade farksiz 3 taksit fırsatıyla tüketicilere sunuluyor.

HUAWEI Watch Ultimate Serisi

HUAWEI WATCH Ultimate, ana akım akıllı saatlerde benzeri görülmemiş bir başarı olan ses özellikleriyle donatılırken 100 metre dalış seviyesinde suya dayanıklılık özelliklerini destekleyerek akıllı saat endüstrisinin suya dayanıklılık performansı standardını yeniden tanımlıyor. Suya dayanıklı 16 yapıya sahip patentli tasarımı, HUAWEI WATCH Ultimate’ın aşırı derin deniz basıncına dayanmasını sağlıyor. Saat, ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standardı testlerinden başarıyla geçti ve 24 saat boyunca 110 metre derinliğe daldırılabilir. 

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei’nin en profesyonel ve kapsamlı sağlık yönetimi paketini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG analizi, düzensiz kalp atış hızı bildirimi, damar sertliği riski için doğru tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve stres izleme özelliklerini içeriyor.

Watch Ultimate Keşif Şiyahı 15.999 TL, Watch Ultimate Okyanus Mavisi ise 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Huawei Online Mağaza’ya özel hediye Freebuds 5i (19 Haziran tarihine kadar geçerli), 700 TL indirim kuponu, indirimli FreeBuds 5 ve indirimli Freebuds Pro 2 de kampanya dahil oluyor. 

HUAWEI Watch Buds

Manyetik açılır kapak ve içerisinde kulaklık bulunduran tasarıma sahip, sektörün ilk akıllı saati HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıklar ve akıllı saatler arasındaki sınırları kaldıran, son derece entegre bir genel mimari ile tasarlandı.

Her iki akıllı cihazın özelliklerini ve işlevlerini bir araya getirerek TWS kulaklıkları ve akıllı saatleri şık bir giyilebilir cihazda birleştiren HUAWEI WATCH Buds, günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulması veya kaybedilmesi sorununu çözüyor ve kullanışlı ve hafif bir akıllı deneyim sunuyor. HUAWEI akıllı giyilebilir cihazların getirdiği olanakların bir başka derinlemesine keşfi olan bu ürün, kullanıcılara yeni bir akıllı deneyim çağı sunuyor.

 9.999 TL fiyatla satışa sunulan HUAWEI Watch Buds yanında HUAWEI Online Mağaza’ya özel Akıllı Tartı 3, Kayıp Kulaklık Desteği (19 Haziran tarihine kadar geçerli) ve 500 TL indirim kuponu hediye diliyor. Ayrıca beraber alındığında FreeBuds SE ve FreeBuds 5 indirimli olarak sunuluyor.

HUAWEI Watch GT3 Pro

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum, serinin önceki nesillerine modern bir dokunuş yapan, birinci sınıf bir tasarıma sahip. HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum Modeli 1,43 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekran ile donatıldı. Ürünün önceki sürüme göre daha büyük olan 466 piksellik yüksek çözünürlüğe sahip daha büyük dairesel ekranı, artan netlik kalitesiyle tüm verilerin anında okunabilmesini sağlıyor. Ürünün malzeme kalitesinde de önemli değişimler söz konusu. Güçlü ve hafif titanyum kasa, zamana dayanacak şekilde tasarlandı ve üç boyutlu bir görünüm için usta zanaatkarlar tarafından detaylandırıldı. Saatin kristal alanı, neredeyse elmas kadar sert bir malzeme olan safir camdan üretildi. Cihazın arka tarafında ise 60’tan fazla işlemden geçen yüksek teknoloji ürünü zirkonyum seramik tozu kullanıldı. Ürün, vücut sıcaklığındaki en ufak değişiklikleri bile algılayabiliyor.

46mm Titanyum Kasa ve Titanyum Kayışlı versiyonu 7.999 TL (19 Hazirana kadar geçerli) fiyatla HUAWEI Online Mağaza’da satılan Watch GT3 Pro yanında Freebuds SE ve Uzatılmış Garanti (19 Hazirana kadar geçerli) hediye ediliyor.

https://consumer.huawei.com/tr/offer/kampanyalar/akilli-saat-teklifler/