Micro Focus “Realize 2022”de dijital dönüşümü güçlendirecek  trendleri açıklayacak

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Micro Focus’un müşteri ve iş ortaklarına yönelik en kapsamlı etkinliği olan “Micro Focus Realize Tour ‘22” 4 Ekim Salı günü pandemi başlangıcından sonra ilk kez fiziksel olarak gerçekleştiriliyor. Yüzlerce katılımcının izleyeceği etkinlikte farklı sektörlerden başarı hikayeleri paylaşılırken, geleceğe yön verecek teknolojiler ve dijital dönüşüm trendleri açıklanacak.   

Micro Focus’un Türkiye’deki en önemli müşteri etkinliği “Micro Focus Realize Tour ‘22” 4 Ekim Salı günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirilecek. Bilişim teknolojileri alanındaki son trendlerin ve sağlıklı dijital dönüşüm formüllerinin masaya yatırılacağı etkinlikte, farklı sektörlerden liderler konuşmacı olarak yer alacak. 

Başarı öyküleri paylaşılacak

Sabah 9:00’da başlayacak ve 16:00’ya kadar sürecek Realize 2022 etkinliği tüm Micro Focus ekosistemini bir araya getirerek katılımcıların Micro Focus’un yüksek yatırımlarla oluşturduğu, baştan sona entegre çalışan yazılım çözümlerini bir bütün olarak izlemelerini sağlayacak. Şirketlerin dijital becerilerini genişletmeyi, stratejik bilgi sunmayı ve dijital dönüşümü güçlendirmeye yardımcı olabilecek birçok farklı bilgi vermeyi amaçlayan etkinlikte iki ayrı keynote konuşmasının yanında 2 CIO paneli gerçekleştirilecek. Altı ayrı paralel oturumda teknik konular ele alınırken yine altı ayrı paralel oturumda da müşteriler başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak. 

Micro Focus hakkında

Micro Focus, bugünün ihtiyaçlarıyla yarının fırsatlarını dengeleme ile ilgili BT ikilemini çözmeye odaklanmış, dünyanın en büyük kurumsal yazılım sağlayıcılarından biridir. Dünya çapında on binlerce müşterinin işlerindeki temel BT öğelerini yönetmesine yardımcı olan, kritik misyona sahip teknolojiyi sağlıyoruz. Stratejik hizmetler ve destek kuruluşlarımızdan ve geniş çaplı ortak ağımızdan güç alan, güvenlik, BT operasyonları, uygulama hizmeti, yönetişim, modernizasyon ve analitikle ilgili kapsamlı teknolojilerimiz kuruluşların aynı anda çalıştırması ve dönüştürmesi gereken yenilikçi çözümleri sağlar.