P&G’den ısıtmalı traş makinesi, uzay istasyonuna özel çamaşır deterjanı

P&G, tüketicilerin günlük bakım ve temizlik rutinlerini yeniden şekillendirecek teknolojik ürünlerini ve çevresel sürdürülebilirliği odağına alarak geliştirdiği yenilikçi teknolojilerini Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2022’de tanıttı. P&G’nin tüketicinin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak geliştirdiği yenilikleri arasında yerleşik bir peeling çubuğu bulunan yeni tıraş makinesi, dünyanın ilk ısıtmalı tıraş makinesi GilletteLabs / Bugatti Özel Seri Isıtmalı Tıraş Makinesi, birinci sınıf fırçalamada ve gelişkin ağız bakımında bir sonraki evrim olan Oral-B iO 10 ve astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanacakları çamaşır deterjanı dikkat çekti

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Ariel, Fairy, Prima, Gillette gibi markaların üreticisi P&G, her yıl milyarlarca insanın hayatına değer katarken geliştirdiği teknolojilerle de tüketicilerin günlük bakım ve temizlik deneyimlerini yeniden şekillendiriyor. P&G, bu vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından olan Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılımını artık geleneksel hale getirirken bu yıl da CES 2022’de en yeni teknolojilerini katılımcıların beğenisine sundu. 

P&G Marka Yönetimi Başkanı Marc Pritchard “Dünyanın her yerindeki tüketicilerin yaşamlarını iyileştirecek inovasyon arayışımızda durmadan ilerliyoruz. Tüketicilerin çevresel sürdürülebilirlik gibi acil sorunlara çözüm üreten yenilikler de dahil olmak üzere, çok çeşitli yeni ürün ve deneyimlere nasıl ilham verdiklerini paylaşmak için CES’e sanal olarak geri dönmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

P&G, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2022’de insanların tıraş olmaktan kıyafetlerini yıkamaya kadar günlük ihtiyaçlarını giderme şekillerini değiştiren ve tüketicilerden ilham aldığı yeniliklerini sergiledi. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirdiği etkinliklere paralel olarak bu yıl da fuar katılımcısı olsun/olmasın tüm yeniliklerini PGLifeLab.com adresi üzerinden herkese açan P&G’nin yenilikleri arasında dikkat çekenler ürünler ise şöyle: 

  • P&G Kişisel Bakım, GilletteLabs’ın Eksfoliasyon Çubuğu ile geri dönüyorSapında yerleşik bir peeling çubuğu bulunan yeni tıraş makinesi, önce ciltteki kiri ve birikintileri gidererek cildi yüz yıkamak kadar hızlı ve kolay olan harika bir tıraşa hazırlıyor. Sapın içine yerleştirilmiş nazik eksfoliasyon teknolojisi, tıraş deneyimini günlük bir zevke dönüştürüyor. 
  • GilletteLabs / Bugatti Özel Seri Isıtmalı Tıraş Makinesi, dünyanın ilk ısıtmalı tıraş makinesi olarak bir otomotiv efsanesiyle buluşarak fuardaki yerini aldı.
  • Oral-B 4 ve 5 Serisi ile geri dönen Ağız Bakımı; tüketicinin ağız sağlığını, daha iyi korumasını sağlayan akıllı diş fırçalarının yanı sıra birinci sınıf fırçalamada ve gelişkin ağız bakımında bir sonraki evrim olan Oral-B iO 10’u sundu. 
  • Doğa ve hepimizin geleceği için olumsuz etkileri azaltan Tide, astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanacakları, uzayın ilk çamaşır deterjanını tanıttı.
  • P&G Beauty, Sorumlu Güzellik anlayışıyla 2019’dan bu yana ilk kez BeautySPHERE ile CES’e geri döndü: P&G Beauty’nin bu platformu dünyadaki güzellik için pozitif bir güç oluşturmayı hedefliyor. 

CES 2022’de P&G, LifeLab platformuyla ziyaretçilere çeşitli oyunlar da sundu. LifeLab, ziyaretçilerin Toothopolis’i kurtarmak için Crest Çürük Adamlarıyla savaşabilecekleri veya pistte yarışırken döküntüleri yakalamak için GilletteLabs Peeling Çubuğu uçan kaykayına binebilecekleri sürükleyici oyun deneyimleri de sunuyor.