Laurastar İstanbul’da 6 AVM’de roadshow’a çıkıyor

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar, günlük ütüyü daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olan ürün ailesi için, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında İstanbul’daki altı alışveriş merkezinde tanıtım etkinliği düzenleyecek.

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar’ın benzersiz bir ütü deneyimi yaşatan ürünleri, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek roadshow etkinliğiyle İstanbul’un dört bir yanında bulunan 6 AVM’de tüketicilerle buluşacak. 26-29 Ağustos’ta İstanbul’da Akbatı AVM ile başlayacak roadshow, sırasıyla 2-5 Eylül’de Vadiistanbul AVM, 9-12 Eylül’de Zorlu AVM, 16-19 Eylül’de İstinye Park AVM, 23-26 Eylül’de Akasya AVM ve son olarak 30 Eylül-3 Ekim’de Metropol İstanbul AVM’de devam edecek.

5 yıllık garantisi var

Özel olarak tasarlanan tanıtım standıyla etkinlik alanında yer alacak olan Laurastar, Türkiye’de satışa sunulduğu ilk günden bu yana büyük ilgiyle karşılaşan Laurastar Lift Ütü, Laurastar Sistem Ütü, Laurastar IGGI Buharlı Düzleştirici (Steamer) sergileyecek. İstanbul’un her iki yakasında yer alan alışveriş merkezlerinin ziyaretçileri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede satılan Laurastar’ın yüksek kaliteli ütü sistemlerini yakından inceleme, yetkililerden bilgi alma ve deneyimleme fırsatı bulacak. Dünya lideri Laurastar ürünleri, Türkiye’de Hakman güvencesi ve tam kapsamlı 5 yıl garanti hizmeti ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.