Viking Temizlik Ege’nin en büyükleri arasında

Ege Bölgesi’nin en iyilerinin belirlendiği Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın açıkladığı 2020 yılı üretimden satış kriterlerine kadar birçok değişkene göre belirlenen en büyük 100 sanayi kuruluşu içerisinde yer alan Viking Temizlik’ e değerli bir ziyaret gerçekleşti.

İzsiad Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Viking Temizlik Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Avcı’ yı yerinde ziyaret ederek gerçekleştirilen başarı için kendisine plaket takdiminde bulundu.   

Hijyen sağlıyor

Kuruluşundan bugüne durmaksızın çalışmak, üretmek ve sektöre fayda sağlamak prensibiyle hareket eden Viking Temizlik, 2020 yılı pandemi döneminde de müşterileri ve tüketicilerine kesintisiz hizmet vermiş, sağlık ve hijyen vurgusu ile pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilmiştir. Bu sayede EBSO en büyük 100 firma içerisindeki yerini bir önceki yıla göre yükseltme başarısı göstermiştir. 

40 yıllık tecrübenin eseri

Viking Temizlik fabrika binasında gerçekleşen görüşmede ülke ve bölge ekonomisine, istihdamına yapılan kıymetli katkı ve başarı için teşekkür edilirken, Başkan Nurettin Avcı ise büyümeyi istikralı ve sürdürülebilir kılmanın önemine dikkat çekerek 40 yılı aşkın tecrübeyi yenilikçi teknolojilere entegre ederek her yıl emin adımlarla büyümeye devam edeceklerini belirtmiştir.