Siemens’ten derin dondurucu da eşit soğutmada başarısı

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. “Bu kadar yiyeceği nerede saklayacağım” diye düşünüyorsanız yenilikçi ürünlerle mutfakta farklı deneyimler sunan Siemens Ev Aletleri’nin noFrost özellikli derin dondurucuları tam size göre.  Geniş iç hacmi ve bigBox çekmecesiyle büyük ebattaki yiyeceklerinizi depolama imkânı sunarken, multi alarm sistemi sayesinde ise sıcaklık yükselmelerinde hem görsel hem de sesli uyarıda bulunarak yiyeceklerinizi koruyor. 

Eşit ve dengeli soğutma 

Siemens Ev Aletleri’nin noFrost derin dondurucuları GS29NVWE0N, GS36NVIF0N, GS36NVWF0N ve GS54NVWE0N ile yiyeceklerinizin lezzetini uzun süre koruyarak saklayabilirsiniz. noFrost teknolojisi ile havalandırma sistemi, nemi dondurucu bölmeden ayırarak havanın kuru kalmasını sağlar. Böylece yiyeceklerin üzerinde buzlanma oluşmasını engeller. 

multiAirflow özelliğinin sağladığı çok yönlü hava akış istemi tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlar. Sıcaklık dalgalanmalarının minimize edilmesiyle soğuma süreleri azaltılarak gıdalarınızın lezzetlerini daha uzun süre korunur. 

Esnek ve geniş kullanım alanları 

varioZone ihtiyaca göre düzenlenebilen raflar ve çekmeceler sayesinde dondurucu alanında büyük bir esneklik sağlar. Daha fazla alan oluşturmak için derin dondurucu bölmesindeki rafları kolayca kaldırabilirsiniz. Böylece çok katlı bir kek ya da bütün bir hindiyi kolayca muhafaza edebilirsiniz. 

Yiyecekleriniz her zaman güvende 

Değişiklik gösteren hava sıcaklığı ve kapısının sıklıkla açılması, derin dondurucunun içerisindeki ısının değişmesine neden olur. Bu gibi durumlarda freshSense‘in akıllı sensörleri, sıcaklık değişimlerine anında karşılık verir. multiAlarm sistemi sayesinde de derin dondurucunuzun iç sıcaklığı çok fazla yükselirse, kapılar açık kalır ya da güç kaynağı kesilirse sesli ve görsel sinyaller yardımıyla sizi haberdar eder.