ASUS hediye notebook önerileri

Üstün performans ve yenilikçi özelliklerinin yanısıra, işlevselliği ve şık tasarımlarıyla da göz dolduran ASUS’un dizüstü bilgisayarları, teknoloji tutkunu babaların evde ve ofiste vazgeçilmezi olacak.

Gerek iş hayatında gerekse gündelik hayatta tüm ihtiyaçları karşılayan, üstün performanslı, şık ve kolay taşınabilir bir dizüstü bilgisayar, teknolojiyi yakından takip eden babanız için cazip bir hediye olabilir. Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, Zenbook, Vivobook ve oyun bilgisayarları (ROG) serileriyle; profesyonel bir çalışma veya oyun oynama, tasarım yapma, film izleme gibi farklı ihtiyaç ve ilgi alanlarına yönelik geniş ürün seçenekleri sunuyor.

Pil ömrü dikkat çekiyor

Uzun pil ömürleri sayesinde yarı yolda bırakmayan ASUS bilgisayarlar, fiyat-performans uygunluğuyla da dikkat çekiyor. ScreenPad teknolojisini dünya ile tanıştıran ASUS bilgisayarlar, çift ekran, numberpad, gürültü önleyici, farklı senaryolarda kullanılabilen katlanabilir tasarım, gözleri mavi ışığın zararlı etkilerinden koruyan OLED panel gibi yenilikleri de bir arada sunuyor.  Güçlü donanımları ve üstün performanslarıyla öne çıkan bilgisayarlar,  yenilikçi özelliklerinin sağladığı konforu taşınabilirlik konusunda da gösteriyor.  ASUS dizüstü bilgisayarlar, modern ve işlevsel tasarımlarıyla, profesyonelliğin yanında şıklık arayan babalara da hitap ediyor.