Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge ile Kolay Temizlik

Arçelik’in yeni nesil süpürge teknolojisi ile temizlik alışkanlıklarını farklı bir boyuta taşıyan ürünü Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, Red Dot ve IF Design’dan tasarım ödülleriyle döndü. Imperium Go, kendi kendine dik durabilen tasarımı ve güçlü performansıyla öne çıkıyor. 

Üstün teknolojili ürünlerini milyonlarca tüketiciyle buluşturan Arçelik, temizlik alışkanlıklarını değiştirerek tüketicilerini Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge ile buluşturuyor. Özelliklerinin yanı sıra aldığı ödüllerle de adından söz ettiren Arçelik Imperium Go, tasarım dünyasının en önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan Red Dot Ödülleri ve tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız ödül organizasyonlarından biri olan IF Design’da aldığı ödülle başarısını taçlandırdı.

165W emiş gücü ile evin ana süpürgesi kadar güçlü, katlanabilen borusu sayesinde yatak ve koltuk altı gibi ulaşılması zor yüzeylere eğilmeden kolay erişim sağlayan Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge etkili bir temizlik imkanı sunuyor.

450 W güçle çalışan ve fırçasız motor teknolojisi (BLDC)  yüksek performans sağlayan Arçelik Imperium Go, fırçasında bulunan LED ışığı sayesinde gözden kaçan veya görülmeyen kirlerin detaylı bir şekilde temizlenmesine olanak tanıyor. 28.8V Li-ion pili ile uzun pil ömrüne sahip olan Arçelik Imperium Go, kullanıcı dostu manyetik özellikli mobil şarj istasyonu ile evin her köşesine taşınabiliyor. TrayClean® özelliği ile tek elle toz haznesini kolayca boşaltma imkanı sağlayan Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, kendi kendine dik durabilen tasarımıyla da dikkat çekiyor.