Sıemens’ten Su Tasarruflu Ürünler

Sürdürülebilir bir dünya için su ve enerji tasarrufunun sağlanması doğal kaynaklarımızın devamlılığı için büyük önem arz ediyor. İklim değişikliğiyle birlikte dünyamız ekolojik tehlikenin eşiğinde. Siemens Ev Aletleri, su ve enerji tasarruflu ürünlerin doğal kaynaklarımızı koruma adına çok önemli olduğunu vurguluyor. 

Geleceğin teknolojisini tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri, akıllı sensörlere sahip i-Dos çamaşır makineleri ile her yıkamada 10 litre su tasarrufu sağlarken, SN25EI01CT Solo Bulaşık Makinesi de 6.7 litre su kullanımıyla en tasarruflu bulaşık makinesi olarak öne çıkıyor. 

Home Connect ile kontrol cebinde

Siemens bulaşık makineleri hayatı kolaylaştıran modern tasarım ve yenilikçi fikirlerle geleceğin teknolojisini evinize taşıyor. Home Connect uygulamasına sahip, SN25EI01CT bulaşık makinenizi nerede olursanız olun, istediğiniz zaman çalıştırabilir, program ve opsiyonları kolayca seçebilirsiniz. Bu sayede makinenin çalışıp çalışmadığını defalarca kez kontrol etmenize gerek kalmıyor. Bulaşıklar temizlenip kuruduğunda Home Connect uygulaması size anlık bildirim gönderiyor. 

6.7 litre su kullanımıyla tasarruf konusunda öncü olan SN25EI01CT ile bulaşıklarınızda optimum tüketimle maksimum hijyen sağlanıyor. Sahip olduğu hygienePlus fonksiyonu sayesinde ise bulaşıklarınızı anti bakteriyel olarak yıkayabiliyorsunuz. Son durulama sırasında, ısı yaklaşık 10 dakika boyunca 70°C’de sabit tutuluyor, bakteri ve mikropların yüzde 99,99’unu yok ediyor.

Her yıkamada 10 litre su tasarrufu 

Yenilikçi ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens, i-Dos akıllı dozajlama sistemi teknolojisine sahip çamaşır makineleri ile yıkama işleminin tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor. Akıllı sensörleri ile çamaşır makinesinin içine konulan çamaşırın miktarını, kirlilik seviyesini ve kumaş türünü algılayarak gerekli deterjan, yumuşatıcı ve su miktarını kendisi belirleyen i-Dos, fazla deterjan ve su tüketiminin önüne geçiyor. Maksimum hijyen sağlayan bu teknolojiyle kullanıcının her yıkamada gereğinden fazla ekleyebileceği deterjanın arıtılması için kullanılan fazla su tüketiminin önüne geçilmiş oluyor ve her yıkamada ortalama 10 litre su tasarrufu sağlanıyor.