HUAWEI Petal Search’ü Değerlendirene Ödül Veriyor

HUAWEI, geçtiğimiz yılın yaz aylarında kullanıma sunduğu mobil arama motoru Petal Search’ü daha kusursuz hale getirmek için kullanıcılarından gelen geri bildirimlere önem vermeye devam ediyor. Kullanıcılara daha iyi ve benzersiz bir arama deneyimi sunmayı ana odak noktası haline getiren Petal Search, kullanıcılarıyla birlikte gelişmeye devam ediyor. Petal Search kullanıcıları, geri bildirimleri ile hem arama motorunun gelişmesini sağlıyor hem de hediyeler kazanabiliyor.

4 Nisan 2021 tarihine kadar HUAWEI’nin arama motoru Petal Search uygulamasında geri bildirim kanalı üzerinden en fazla miktarda geçerli geri bildirim gönderen kullanıcılar ödül kazanma şansı yakalıyor.

Öneriler, tasarım ile ilgili fikirler, beğenilmeyen noktalar, uygulamada bulunan sorunlar, geliştirilmesi istenen eksiklikler ve bunlar gibi daha birçok konu ile ilgili geri bildirimde bulunan Petal Search kullanıcıları, 4 adet Uzay Grisi HUAWEI HUAWEI MediaPad T3 10, 3 adet Grafit Siyahı HUAWEI Watch GT 2e, 12 adet HUAWEI Band 4 veya 7 adet HUAWEI Watch Fit kazanma fırsatı yakalıyor.

Geçerli geri bildirimler belirlendikten sonra en fazla geçerli geri bildirimde bulunan ve kazanan katılımcılar, yarışma bittikten sonra bir kampanya sayfası aracılığıyla duyurulacak. Kullanıcıların verdiği geri bildirimlerin geçerli olabilmesi için, geri bildirim verilen konu veya sorunla ilgili açıklamanın anlaşılır bir şekilde yazılması gerekiyor. Bu nedenle, önce geri bildirim verilen konunun belirtilip, sonrasında ise açıklama yapılması gerekiyor. Buna ek olarak geri bildirim verilen konuyla ilgili ekran görüntüsü veya ekran kaydı eklemek de kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor.

Kampanyanın ilgili tüm detaylarını HUAWEI Community Türkiye sayfasında yer alan bu sayfayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı AppGalery’den indirmek için buraya, HUAWEI dışı cihazlara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Petal Search’le ilgili daha detaylı bilgi için:

https://consumer.HUAWEI.com/tr/mobileservices/search/