Trend Micro Dünyanın En İyi Bulut Şirketleri Arasında

Trend Micro, değişen kanal ortamına getirdiği yeni yaklaşım ve anlayış sayesinde bilişim dünyasının en önemli ve güvenilir kaynaklarından biri olan CRN’nin hazırladığı “100 Coolest Cloud Companies for 2021” listesinin ilk sıralarında yer aldı.

Bulut güvenliği alanında lider şirketlerden biri olan Trend Micro, The Channel Company markası olan CRN® tarafından en iyi bulut şirketlerini belirlemek için hazırlanan “100 Coolest Cloud Companies for 2021” (2021 Yılının En Harika Bulut Şirketleri) listesine girdi. Liste altyapı, izleme ve yönetim, güvenlik, depolama ve yazılım olmak üzere beş kategoride önde gelen bulut teknoloji çözüm sağlayıcılarını belirlemek üzere her yıl düzenli olarak hazırlanıyor. Liste sadece istisnai teknoloji tedarikçilerini onurlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda bulut hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan şirketlerin bir listesini sunarak bulut teknolojilerine yönelik hizmet arayışında olanlar için mükemmel bir kaynak oluşturuyor. Aynı zamanda liste bu yıl CRN’in editoryal ekibi tarafından şirketlerin kanal iş ortaklarıyla çalışma kararlılıkları ile ürün ve hizmet geliştirme alanındaki inovasyonları olmak üzere iki temel unsura göre belirlendi.

İşimizi Doğru Yapıyoruz

Trend Micro ABD Kanalından Sorumlu Başkan Yardımcısı Louise McEvoy, şunları söyledi: “İlk günden bu yana satış modelimiz kanal üzerinden satış yapmaya dayanıyor ve bu yaklaşımımızda herhangi bir değişiklik olmadı. Ancak, pazar dinamikleri ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları değiştikçe iş ortağı programımızda da değişiklikler yaptık. Bulut teknolojilerinin giderek daha önemli bir hale gelmesiyle birlikte, iş ortaklarımızı bulut teknolojileri konusunda teşvik etmek ve ödüllendirmek için kanal programımızı yeniledik” dedi. McEvoy sözlerine şöyle devam etti: “Trend Micro kanal ekibinin bulut işimizi kanal aracılığıyla büyütmek için yaptığı çalışmalardan ve iş ortaklarımızla birlikte hareket etmekten büyük gurur duyuyorum. Bulut teknolojileri alanında en seçkin şirketleri belirlemek üzere hazırlanan bu listede yer almak işimizi doğru şekilde yaptığımızın en büyük göstergesi.”

Bulut Oluşturucular İçin

Trend Micro Ürün Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Wendy Moore ise şu ifadeleri kullandı: “CRN’in ‘Coolest Cloud Companies’ listesinde bir kez daha yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu, bulut güvenliğinde en üst konumda yer alan bir şirket olduğumuzun ve kanal iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz başarılı ilişkilerin bir ispatı. Bulut oluşturuculara yönelik yeni güvenlik hizmetleri platformumuz Trend Micro Cloud One™, iş ortaklarımızın son müşterilerinin hibrit ve çoklu bulut güvenliğini basitleştirmelerine yardımcı olacak. Bu, değerli iş ortaklarımızın hem bulut portföyü oluşturmalarına hem de hizmet fırsatlarından faydalanmalarına olanak tanıyor.”

En Kolay Şekilde

Şirket, Trend Micro Cloud One çözümüyle buluta geçen ve bulut teknolojilerini kullanan kuruluşlar için en kapsamlı ve derinlemesine bulut güvenliği teklifini tek yerden sağlayan bir güvenlik hizmetleri platformunu hayata geçirdi. Çözüm, müşterilerin bulut altyapılarını net ve kolay bir şekilde güvence altına almalarını sağlıyor. CRN tarafından hazırlanan ve şubat ayında yayınlanan listeye www.crn.com/cloud100 adresinden ulaşabilirsiniz.