Monster Notebook’tan Alkışlanan Hareket

Annesi işten çıkarıldığı için satın aldığı Monster Notebook’u iade etmek zorunda kalan küçük kullanıcının mesajının sosyal medyada yayınlanmasının ardından, Monster yönetimi kullanıcının Fatmagül adını koyduğu ürünü kullanıcıya hediye etti.

Türkiye’nin oyun bilgisayarı alanındaki önemli firmalarından Monster Notebook, önceki gün çok güzel bir sosyal dayanışmaya imza attı. Ekşi Sözlük’te yapılan bir paylaşımda, satın aldığı Monster bilgisayarı annesi işten çıkarıldığı için ekonomik sebeplerle iade etmek zorunda olan bir çocuğun hikayesi paylaşıldı. Buna göre ürünü çok sevdiğini anlatan küçük kullanıcı Fatmagül adını koyduğu bilgisayarını, maddi olanaksızlıklar nedeniyle iade etmek zorunda kaldığını anlatıyordu. Konunun sosyal medyada gündem olmasının ardından Monster Notebook bekleneni yaptı. Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz ‘Fatmagül’ adını alan bilgisayarın sahibine yeniden ulaştırıldığını duyurdu. Bu paylaşım da Twitter ve Linkedin’de on binlerce beğeni aldı.

Monster’den Remastered” sürprizi!

Monster Notebook oyunseverleri heyecanlandıracak yeni bir kampanyaya daha imza attı. 10. nesil Intel® i7 işlemcili Abra ve Tulpar serisi notebook alan herkes, aksiyon dolu oyun tasarımı ve yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle büyük beğeni toplayan “Crysis Remastered” oyununun sahibi olacak.  En yeni ve üstün performanslı teknolojileri oyun dünyasıyla buluşturan Monster Notebook, stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla oyun tutkunlarının çok seveceği bir kampanyaya daha imza attı. 19 Ocak 2021’den itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında 10. nesil Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar alan herkes, “Crysis Remastered” oyununa sahip olacak. Aksiyon dolu oyun tasarımı ve sandbox dünyası ile oyun tutkunlarının beğenisini toplayan “Crysis Remastered”, şimdi Monster Notebook’un oyuncular için özel tasarlanmış üstün performanslı dizüstü bilgisayarlarıyla bir araya geliyor. Monster Notebook’un stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla hayata geçirilen kampanya 19 Ocak 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

10. nesil Intel® işlemcili Abra ve Tulpar serisi dizüstü bilgisayar satın alan oyunseverler, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak için monsternotebook.com.tr/Crysis-2021 adresinden kodlarını talep ettikten sonra bu kodları softwareoffer.intel.com adresinden aktifleştirerek oyunlarına erişebiliyor. Kodların aktive edilebilmesi için son tarih ise 30 Nisan 2021.