Philips TV & Sound Yılbaşı Trendlerini Açıkladı

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Philips yeni yıl trendlerini ve en çok tercih edilen ürünlerini açıkladı. Bunlar arasında televizyonlar ve ses sistemleri bulunuyor.

8505 Performans Serisi

4K UHD, Android TV kategorisinde yer alan Philips 8505 Performans Serisi birçok farklı ekran boyutunda alıcı buluyor. Philips TV’nin ‘The ONE’ Performans Serisi, televizyonları kullanıcısına en yüksek kalitede görüntü ve sesi ulaşılabilir fiyatta sunuyor. Birinci sınıf Dolby ses ve video formatı desteği, 3 taraflı Ambilight aydınlatma, P5 Perfect Görüntü Motoru, HDR10+ ve yapay zekayla sesli kontrol özellikleriyle televizyon bulunduğu klasmanın en iyilerinden. Metal çerçeveli, gümüş renkteki 8505’in uzaktan kumandasıyla, televizyondaki Google Assistant ve Amazon Alexa sayesinde izleyiciye yerinden kalkmadan televizyonu sesiyle kontrol etme imkanı sunuyor.

PH805 Aktif Gürültü Önleyicili Kulaklık

Aktif Gürültü Önleme özelliği sayesinde kullanıcısına dilediği zaman müziğin, dilediği zaman da sessizliğin keyfini yaşatan PH805 kulaklıklar; 30 saat oynatma özelliğine sahip. İnce ve katlanabilir tasarımı, bluetooth kablosuz olması, yumuşak ve ayarlanabilir kafa bandı, yumuşak kulak kapağı yastıkları ve ANC özellikleriyle kullanıcısının her anına eşlik etmek için özel olarak tasarlandı. Kulaklıkta bulunan ayarlanmış neodimyum akustik sürücüler; çalma listelerini veya podcast’leri dinlerken derin bas ve net orta aralık frekansları sunuyor. ANC açıkken 25 saat, kapalıyken 30 saat oynatma ve konuşma süresi sunan PH805 yalnızca 2 saatte şarj oluyor.

SH402 Kablosuz Kulaklık

Tere dayanıklı kablosuz kulak üstü spor kulaklıklar, kullanıcılarını kişisel antrenman rekoru kırmak üzere motive ediyor. Hafif, rahat ve serinletme özelliğine sahip kulak başlığı yastıkları sayesinde antrenmanlar, sıcak hava koşullarında bile rahatça yapılabiliyor. Tek şarjla 20 saatlik oynatma süresi sağlaması ve ses yalıtım kapasitesi de uzun yolculuklarda kullanım için birebir. Kulaklıkta bulunan IPX4 özelliği sayesinde su sıçramasına karşı da dayanıklı.

OLED+ 935 TV

Kusursuz görüntü kalitesini Bowers&Wilkins’in çarpıcı ses kalitesi ile birleştiren Philips OLED+935 TV, 4 taraflı Ambilight aydınlatmaya sahip. ‘2020-2021 En İyi Ev Sineması Televizyonu’ EISA Ödülü’nü kazanan OLED+935, yapay zeka teknolojisi ve PQ görüntü kalitesinde referans gösterilmesiyle kullanıcısına birçok şeyi bir arada sunuyor. P5 AI Perfect; Görüntü Motoru, Dolby Atmos, Dolby Vision, AmbiSleep ve Gün Doğumu Alarmı gibi teknolojik özellikleri yanında tasarımıyla da göz dolduruyor. Metal bitişli zarif ve ince altlığı, İskoç menşeili Muirhead deri detaylı ve arkadan aydınlatmalı uzaktan kumandası, 4 taraflı Ambilight aydınlatmasıyla olağanüstü görüntü kalitesini, Avrupa dizaynı ve el işçiliğiyle birleştiriyor. OLED+935’te bulunan Bowers & Wilkins özel hoparlör tasarımı, gerçekçi performans sunarken; yukarı çıkışlı hoparlörler de izleyicinin Dolby Atmos’tan en iyi performansı almasına imkan tanıyor.

TAST702BK Kablosuz Kulaklık

Tamamen kablosuz kulak içi kulaklıklar evlerde ve dışarda yapılan antrenmanın zevkini artırıyor. IPX5 sıçrama koruması ve UV temizlik teknolojisiyle antrenman ne kadar yoğun olursa olsun, kulaklıklar temiz kalıyor. Taşınabilir şarj kutusu sayesinde de 18 saate kadar oynatma süresi sunan kablosuz kulaklıklar mükemmel kulak içi uyumu için 3 farklı değiştirilebilir kulaklık ucuna da sahip. Uzun süreli tere ve ıslanmaya dayanıklı olması sayesinde kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor.