Yapay zeka ile Masraff’ları azaltıyor

Yapay zeka ile kolay ve hızlı masraf girişi, mobil onay, ERP entegrasyonları, şirket kurallarına uyum ve denetim, öngörülebilirlik sağlayan kullanıcı, kategori bazlı anlık yönetim raporları gibi çeşitli özellikleri sayesinde şirketlerin gider kontrolü yaparak, tasarruf etmelerini sağlayan Masraff, hızlı ve etkili yapay zeka çözümleriyle 300’den fazla kurumda 50 binden fazla çalışanın iş hayatını kolaylaştırıyor.

Şirketlerin  giderlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan Masraff, yapay zeka algoritmaları ile personel harcamalarına ilişkin fatura ve fişlerin şirket kurallarına uygun şekilde otomatik olarak girilmesi, şirkete özel kurgulanabilen onay akışlarıyla mobilden onay, ERP sistemlerine tek tuşla aktarım, anlık yönetim raporlarıyla gider analizi gibi birçok özelliğiyle masraf süreçlerini otomatize ederek, zaman ve gider tasarrufu sağlıyor. Yapay zeka algoritmaları sayesinde pratik bir veri girişine sahip olan Masraff, sunduğu çözümlerle; Getir, Yemeksepeti, Hepsiburada, Commencis, Sanko Holding başta olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren global markaların da içinde yer aldığı 300’den fazla şirketteki 50 binden fazla çalışanına katma değerli işleri için zaman yaratıyor.  

“Hem zaman hem de gider tasarrufu sağlıyoruz”

Yapay zeka destekli uygulamaları sayesinde şirketlerin gider kontrolü ve tasarrufu sağladıklarını belirten Masraff Kurucu Ortak ve CEO’su Begül Eray Sezgin, “Şirketlerin gelir-gider dengesini kurması için gerek fiş takibi, gerek personel harcamaları büyük bir külfet oluşturuyor. Masraff olarak, bu külfeti çekmek istemeyen 300’den fazla şirketin ve 50 binden fazla çalışanının gelişmiş algoritmalar ve otomatikleştirilmiş süreçler ile masraflarının anlık takibini ve analizini sağlıyoruz. Bu kullanıcı, kategori ve proje bazlı anlık yönetim raporları sayesinde işletmelere gerçek zamanlı veriler sunarak harcama eğilimlerini izlemelerine ve mali durumlarına dair içgörü elde ederek, gider kontrolü yapabilmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca geliştirdiğimiz şirket kurallarına uyum ve denetim özelliğimiz ile manuel girişten kaynaklanan hataların ve suistimallerin önüne geçerek, tüm masraf süreçlerini otomatize ediyoruz” diye konuştu.