Vertiv EMEA Yıllık Kanal Ödülleri’nde İş Ortaklarını Onurlandırıyor

Vertiv dünyada iş ortaklarını ödüllendiriyor. Bu kapsamda şirket ödül kazanan iş ortaklarını ilan etti, birçok şirket farklı alanlarda ödül kazandı.

Küresel bir kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv (NYSE: VRT), iş ortaklarının yedi kategorideki üstün katkısını takdir ederek yıllık Vertiv EMEA Kanal Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı. 2021 Vertiv EMEA Kanal Ödülleri’nin kazananları şöyle:

17 Kasım Çarşamba günü sanal olarak gerçekleştirilen Yıllık Kanal Zirvesi ve Ödülleri’ne EMEA bölgesindeki birçok yeni ve mevcut Vertiv iş ortağı katıldı. Etkinlik, ayrıca Dell Technologies, Canalys, CRN ve Canva’dan konuk konuşmacıların yer aldığı 2022 ve sonrasında kanalı tanımlayacak en son endüstri trendlerini masaya yatıran panel tartışmaları ve bir dizi açılış oturumuna da ev sahipliği yaptı.

Bu etkinlikle muhteşem kanal ortaklarını ve EMEA bölgesinde gerçekleştirilen çalışmaları tanımanın kendileri için büyük bir şans olduğunu dile getiren Vertiv EMEA Satış Başkan Yardımcısı Karsten Winther, “Seçkin projelerden yenilikçi pazarlamaya, marka elçiliğinden yeniden satışın öne çıkan örneklerine birçok alanda verilen ödüller önemli bir kutlama anıdır” dedi.

“Kanal iş ortağı programımız başlangıcından bu yana güçlendi ve iş ortağı tabanımız sürekli büyüyor” diyen Vertiv EMEA Başkanı Giordano Albertazzi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Etkileyici çalışmaları için bu yılın kazananlarını içtenlikle tebrik ediyorum. Ayrıca tüm kanal ortaklarımıza ticari büyümeyi desteklemek için devam eden iş birlikleri için teşekkür ediyorum.”

Vertiv EMEA Kanal Zirvesi ve Ödülleri etkinliğine bu bağlantıdan talep üzerine erişilebilir.