HyperX ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu, Xbox X/S Serisini de Destekleyecek

Kingston Technology Company Inc. oyun bölümü HyperX, Xbox için yenilenen HyperX ChargePlayTM Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu ’nu satışa çıkardığını duyurdu.

En son çıkan Xbox kablosuz oyun kumandaları ile garantili uyumluluk için Microsoft tarafından da test edilmiş ve onaylanmış olan resmi lisanslı ChargePlay Duo, hem yeni Xbox Series X / S, hem de eski Xbox One kablosuz oyun kumandaları ile çalışacak şekilde tasarlandı. Oyuncular artık oyun kumandalarını üç saatin altında tam olarak şarj edebilecekler. Xbox oyuncuları için çevre dostu olan ChargePlay Duo, ekstradan AA pil satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmak için iki adet 1400mAh şarj edilebilir pil paketi ile birlikte gelmektedir. Bu yeni şarj istasyonu, hem Xbox Series X / S, hem de Xbox One kablosuz oyun kumandaları için şarjlı pil kapakları içermekte olup, kullanıcılar pil paketini çıkarmadan oyun kumandalarını şarj edebilirler.

Popülerlik Artıyor

HyperX konsol birimi yöneticilerinden Andrew Ewing, “Yeni Xbox kablosuz oyun kumandalarını da desteklemesi için yenilenen ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu ’nu piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. İnsanlar evde eğlenmenin ve bağlantıda kalmanın yollarını buldukça, oyunların popülaritesi de artmaya devam ediyor. Yeni HyperX şarj istasyonu ile kullanıcılar, oyuncu ekipmanlarının daima tam şarjlı olmasını ve uzun oyun oturumlarına hazır olmasını sağlamaktadır.” dedi

ChargePlay Duo, en iyi denge için ağırlıklı kompakt taban ve alt kısmında kauçuk tutma pedleriyle rahat, hızlı ve güvenli bir yerleştirme sunar. Şarj istasyonunda ayrıca her kumanda yuvası için şarj durumunu gösteren LED göstergeler de bulunmaktadır. Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.

Xbox İçin HyperX ChargePlay Duo Oyun Kumandası Şarj İstasyonu Özellikleri:

Parça Numarası
HX-CPDUX-A

Şarj İstasyonu

Oyun Platformu: Xbox Series X|S and Xbox One

Tip: Şarj Edilebilir Piller

Oyun kumandası sayısı: 2 adet Xbox Series X|S ya da Xbox One Kablosuz Oyun Kumandası

Şarj Süresi: 2.5 saat

Şarj Göstergeleri: 2

Boyutlar

Uzunluk: 131.30mm

Genişlik: 119.0mm

Yükseklik: 80.5mm

Ağırlık: 200g

AC adaptörle birlikte toplam ağırlık: 350g

2 Adet Şarj Edilebilir Pil

Kapasite:1400mAh/3.36 Wh

AC Duvar Adaptörü
Giriş: 100-240V AC, 50/60 Hz, 0.4 A
Çıkış: 5V DC ⎓ 2A

Kablo uzunluğu: 2m