HONOR’dan Gençlere Özel V40

HONOR, bağımsız bir şirket olarak gerçekleştirdiği online “Sense the Future” (Geleceği Hisset) etkinliğinde yeni akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı. Etkinlikte aynı zamanda HONOR’un 2021 yeni marka stratejisi de duyuruldu.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, yeni marka stratejisini duyurduğu “Sense the Future” online etkinliğiyle şirketin yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu HONOR V40’ı tanıttı. Yüksek performansa ve üst düzey fotoğraf yeteneklerine sahip olan HONOR V40, tasarımı ve şıklığıyla da öne çıkıyor. HONOR’un en yeni akıllı telefonu V40, MediaTek Dimensity 1000+ SoC ile güçlenmiş bir donanıma sahip. 5G teknolojisiyle en yeni bağlantı standardıyla gelen HONOR V40, kavisli 6.72 inç’lik 2676×1236 çözünürlükte OLED ekranıyla net ve detaylı görsellik sağlıyor. Bu panelde toplamda 1 milyarın üzerinde renk sunabilen 10-bit (8+2-bit) teknolojisini de barındırıyor. DCI-P3 renk aralığını kapsayan telefon, profesyonel seviyede bir renk doğruluğu sunuyor. 120Hz tazeleme oranına sahip olan ve 300Hz dokunma tepkisi sağlayan ekranı, HDR10 desteğiyle de özellikle HDR videolarda muhteşem bir performans gösteriyor.

Yüksek Performanslı

Fotoğraf tutkunları için de üst düzey özelliklere sahip olan HONOR V40, ana kamera sistemini 50MP’lik ve 1/1,56 inç boyutunda RYYB sensörüyle güçlendiriyor. Bu sayede muhteşem 4K çözünürlükte videolar çekerken, sıra dışı detaylı fotoğraflar ve büyüleyici düşük ışık özelliklerini de kullanıcılara sunuyor.  Şarj konusunda büyük avantajlar sunan V40, içerisinde bulunan 4000 mAh’lik bataryasıyla uzun kullanım süresi sağlarken, 66W’lık SuperCharge özelliğiyle sadece 15 dakikada yüzde 60, 35 dakikada ise tamamen şarj olabiliyor. Kablolardan bağımsız şekilde de şarj edilebilen yeni model 50W’lık kablosuz şarj özelliği sayesinde, 30 dakikada yüzde 50 güce ulaşabiliyor.

Herkes İçin Yeni Bir Dünya

Etkinlikte sahne alan HONOR CEO’su George Zhao, markanın hedefinin güvenilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmak olduğunu belirterek, yeni marka sloganı olan “Go Beyond”u da tanıttı. Zhao HONOR’un yeni dönemi hakkında şunları söyledi: “Geçtiğimiz yedi yılda yanımızda olan sadık kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Kullanıcılarımız bizim bir numaralı önceliğimiz. Bu yeni döneme başlarken, herkes için yeni ve akıllı bir dünya yaratma amacıyla daha ileriye ve ötesine gitmek için kendimizi adamış durumdayız.”

Birçok Çözümü Sunuyor

HONOR, marka misyonuna ulaşmak ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilenen stratejisini de açıkladı. Tüm senaryolar, tüm kanallar ve tüm insanlar şeklinde üç önemli temele dayanan bu yeni strateji, merkezinde akıllı telefonların yer aldığı “1+8+N” ürün stratejisiyle birlikte yürütülecek. Yarısından fazlası AR-GE görevine sahip 8 bine yakın çalışana sahip olan HONOR, halihazırda 5 Ar-Ge merkezine ve 100’ün üzerinde laboratuvarla kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunmaya devam edecek. Dünyanın önde gelen tedarikçileri AMD, Intel, MediaTek, Micron Technology, Microsoft, Qualcomm, Samsung, SK Hynix ve Sony ile şimdiden onaylanmış ortaklıkları bulunan HONOR, bu sayede kullanıcılar için en iyi çözümleri, küresel tedarik zincirinden sağlama esnekliğine de sahip.