HUAWEI’den Covid-19 Günlerinde Formda Tutan Teknoloji

Evde kal döneminde alınan kilo ile başa çıkmak için egzersiz yapmak şart. Fakat buna işler ve eğitim nedeniyle vakit bulamayanlar için HUAWEI bir dizi çözüm getirerek yeni ürünleriyle etkili olmak istiyor.

Çevrimiçi derslere katılmak veya kendi antrenmanınızı yapmak için evinizden çıkmanıza bile gerek yok; vücut ağırlığınız fazlasıyla yeterli bir “ekipman”. Spor deneyimini yükselten ve 100’den fazla spor modunu destekleyen HUAWEI WATCH GT 2 Pro ve HUAWEI FreeBuds Pro ile evde yaptığınız antrenmanlar hem eğlenceli hem de etkili olacak. Hepimiz fiziksel aktivitenin faydalarını bilsek de özellikle kış aylarında egzersiz yapmaya başlamak zordur. HUAWEI WATCH GT 2 Pro ve HUAWEI FreeBuds Pro yardım etmek için buradalar ve belki bu kış, egzersiz yapmak eskisinden daha kolay olacak. Böylece vücudumuz daha iyi görünecek, kan basıncı düşecek ve damarlarımızda dopamin (mutluluk hormonu) akacak.

Kas Dokusunu Koruma Amaçlı

Korkutucu görünüyor ama soğuk havada dışarıda antrenman yapmak vücudunuza hizmet edebileceğiniz en iyi aktivitelerden biridir. Neden? Birincisi ve en önemlisi: Düşük sıcaklık, daha fazla kalori yakılması demektir. Vücut, termo regülasyon sürecinde sabit bir sıcaklığı korumaya çalışırken, tüm vücudu ısıtmak için çok daha fazla enerji harcar. Birçok sporcu için müzik, uygun antrenman yapmak için gereklidir. Bu yüzden, FreeBuds Pro’nuzu kulağınıza takın ve koşu hızınıza uygun yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarın. Başlangıç seviyesindeyseniz, yavaş ama güçlü rock veya pop ile koşu yaparak başlayabilirsiniz. Ağırlıklara veya spor aletlerine ihtiyacınız yok. İster zayıflamak ister biraz kas yapmak isteyin: şınav, amut, tahtalar, mekik ve daha birçok temel hareket hizmetinizdedir.

SPLIT, antrenmanların ayrı kas gruplarının ayrıldığı bir sistemdir, örneğin göğüs / triseps; sırt / pazı; ve omuzlarla bacak çalışma gibi.

HIIT, Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman – sıkı çalışma dönemleri ile hafif efor şeklinde dinlenme anları iç içe geçme sürelerine dayalı eğitim.

HUAWEI FreeBuds Pro’nun kulak içi uyumu ve ses kalitesiyle güçlü müzikler dinleyerek motivasyonunuzu artırın. Her kulaklığa akıllıca yerleştirilmiş karmaşık bir bas tüpü, sesi daha yüksek, daha güçlü, daha sıkı ve daha etkili bir şekilde sunar.

Yoga İçin Etkili

Bazıları yoganın fazla hafif olduğunu düşünse de vücudunuzun daha güçlü, dirençli ve esnek olmasına yardımcı olan birçok yoga sistemi vardır: Yin, Kundalini, Vinyasa, Iyengar, Hatha, Ashtanga, Bikram ve daha fazlası. Bunları araştırıp kendiniz için ideal yoga sistemini bulabilirsiniz. Watch GT 2 Serisi’nin en yeni ve iddialı temsilcisi Watch GT 2 Pro, ilerlemenizi izlemenize ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak 100’den fazla egzersiz içerdiğinden size asla yarı yolda bırakmayacak. Yoga, huzur ve sükûnet demektir. Akıllı dinamik ANC’ye sahip HUAWEI FreeBuds Pro, ortam seslerini akıllıca tanır ve daha uygun bir işitme deneyimi için gürültü engelleme modunu buna göre değiştirir, böylece dışarıdan gelen rahatsız edici sesleri egzersizleriniz sırasında duymazsınız..

Uygun Fiyatlarla

 HUAWEI WATCH GT 2 Pro, Siyah ve Küllü Kahve model seçenekleri ve Huawei Online Mağaza’ya özel kampanya seçenekleri ile 2.299 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve 6 ay vade farksız taksit fırsatıyla tüketiciler ile buluşuyor: HUAWEI FreeBuds Pro, 1.499 TL fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden Karbon Siyah, Seramik Beyaz ve Gümüş Orman renk seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor: https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-pro/