Football Manager 2021 Satışta

FİFA ve PES ile beraber en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Football Menager 2021 satışa çıktı. Oyunda grafikler başta olmak üzere birçok yeni iyileştirme yapıldı.

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından  Football Manager 2021, satışa çıktı. FM21’i çıkış öncesi Betasından itibaren oynayan menajerlerin tek yapması gereken oyundan çıkmak ve Epic Games Launcher veya Steam’i baştan başlatarak oyunun çıkış versiyonuna yükselmesini sağlamak. Betadaki tek kişilik ilerlemeniz, ana oyuna da tamamen aktarılacak. FM21’in tam versiyonu, Beta sırasında yapılan çok sayıda iyileştirmeyi de içeriyor. Ayrıca Steam Workshop erişimi ve oyun içi editörleri de sunulmuş durumda.

Grafikler İyileştirildi

Menajerler yeni oynanış sistemleri, artırılmış analiz seviyesi ve ellerindeki ek bilgi ve kaynaklar sayesinde takımlarının saha içi ve dışındaki başarıları üzerinde her zamankinden çok kontrol sahibi olacak. Futbolcular ve basın ile olan etkileşimler elden geçirilerek daha gerçeğe yakın bir deneyim yaratıldı, ayrıca maç günleri de maç öncesi ve maç sonrası etkinlikler de dahil olmak üzere bir çok grafiksel ve sunuma yönelik iyileştirmelerle çok daha göz alıcı hale getirildi. FM21’in çıkış öncesi betasında alınan geri bildirimler, firmanın seride şimdiye kadar aldıklarının en iyisi olarak kayıtlara geçti. Steam kullanıcı incelemeleri 1600’den fazla incelemede %92 olumlu inceleme ile ‘Çok Olumlu’ seviyesinde. FM21 Mobile serinin en uluslararası seçenekli oyununda üç yeni ülke daha ekliyor – Arjantin, Kanada ve Meksika. Ayrıca taktikler, etkileşim ve dinamikler gibi hazırdaki sistemlerde de çeşitli iyileştirmeler yapıldı.  iOS ve Android’deki FM21 Touch ve FM21 Xbox Versiyonu, FM kadrosuna 1 Aralık 2020’de katıldı, FM 2021’in Nintendo Switch™ versiyonu ise yıl sonundan önce piyasada olacak.